با همت دادگستری استان بوشهر برای ۱۴۳ هکتار از اراضی استان سند مالکیت حدنگار صادر شد

10:20 - 24 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۵۴۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
با همت دادگستری استان بوشهر برای ۱۴۳ هکتار از اراضی استان سند مالکیت حدنگار صادر شد
رئیس کل دادگستری استان بوشهر از صدور یک فقره سند مالکیت برای ۱۴۳ هکتار از اراضی این استان در اجرای قانون جهش تولید مسکن خبر داد.

خبرگزاری میزان - مهدی مهرانگیز با اعلام خبر صدور یک فقره سند مالکیت برای ۱۴۳ هکتار از اراضی استان بوشهر در اجرای قانون جهش تولید مسکن، اظهار کرد: در اسناد حدنگاری موقعیت زمین بطور دقیق با مشخصات کامل حدود در باعث کاهش شکل گیری و ورود پرونده‌ها ملکی به دستگاه قضایی می‌شود.

وی با بیان اینکه با تلاش همکاران اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر مشکلی بابت اسناد مالکیت قانون جهش تولید مسکن وجود ندارد، افزود: در راستای ماده ۱۰ قانون جهش تولید مسکن، اداره کل راه و شهرسازی استان درخواست سندمالکیت قطعه زمینی به مساحت ۱۴۳ هکتار را داشت که با تلاش جهادی کارکنان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در کوتاه‌ترین زمان این سند آماده و به نام سازمان ملی زمین و مسکن صادر شد.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال استان بوشهر، افزود: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۳۶۶ سند مالکیت برای اراضی استان به مساحت ۳۱۲ هکتار در راستای قانون جهش تولید مسکن صادر شد و در ۴ ماهه ابتدایی سالجاری نیز ۲۶ سند مالکیت برای حدود ۲۰۰ هکتار از اراضی استان سند به نام سازمان ملی زمین و مسکن صادر شده است.

انتهای پیام/


برچسب ها: دادگستری اقدام

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *