دادستان مرکز استان هرمزگان: خانواده زندانیان تحت حمایت‌های درمانی قرار می‌گیرند

19:50 - 21 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۲۶۶
دسته بندی: قضایی ، دادگستری
دادستان مرکز استان هرمزگان: خانواده زندانیان تحت حمایت‌های درمانی قرار می‌گیرند
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از حصول توافق با مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان جهت ارائه خدمات و حمایت‌های درمانی به خانواده‌های مددجویان زندانی خبر داد.

خبرگزاری میزان - علیرضا احمدی‌منش دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از حصول توافق با مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان برای ارائه خدمات و حمایت‌های درمانی از خانواده‌های مددجویان زندانی خبر داد.

احمدی منش گفت: با توجه به دستورات ری قوه قضائیه و دادستان کل کشور و همچنین تأکیدات رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در راستای لزوم کمک به اشتغال زندانیان مددجو و نیز رفاه اجتماعی خانواده‌های آنان، ارائه خدمات درمانی به خانواده مددجویان در دستور کار جدی دادگستری استان قرار گرفته است.

این مقام قضایی با بیان این مطلب که دادگستری هرمزگان در سال‌های گذشته نیز اقدامات بزرگی در این خصوص داشته است، گفت: از جمله این اقدامات اعزام تیم‌های جهادی پزشکی به زندان‌های سراسر استان با هدف رسیدگی به نیاز‌های درمانی زندانیان بوده است.

دادستان مرکز استان اضافه کرد: در همین زمینه، جلسه‌ای با حضور فرماندار بندرعباس، مدیرکل زندان‌ها و امور تربیتی استان و مدیرعامل و اعضای انجمن حمایت از زندانیان بندرعباس برگزار و مقرر شد اقدامات درمانی و رفاهی برای زندانیان و خانواده‌های آن‌ها پیگیری مستمر گردد.

احمدی‌منش تصریح کرد: برای رفاه حال خانواده مددجویان توافقات اولیه با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان جهت رسیدگی به امور پزشکی خانواده زندانیان صورت گرفته است و به زودی نهایی خواهد شد.

انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *