آغاز ساماندهی و ثبت‌نام دستفروشان مناطق ۶ و ۱۱

15:51 - 21 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۲۲۷
آغاز ساماندهی و ثبت‌نام دستفروشان مناطق ۶ و ۱۱
سرپرست معاونت امور مناطق و محیط زیست شرکت ساماندهی از ثبت نام دستفروشان محوطه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر با هدف ساماندهی آنان خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، یاسر نکوفال اظهار کرد: در چند روز اخیر شهرداری مناطق ۶ و ۱۱ با همکاری شرکت شهربان و حریم‌بان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اقداماتی برای جلوگیری از بساط گستری و سد معبر در محوطه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر انجام داده است.

وی با اشاره به لزوم رفع معضل سد معبر دستفروشان در این محوطه اظهار کرد: دستفروشان این محدوده برای ادامه فعالیت خود باید ساماندهی شوند. این ساماندهی می‌تواند به جانمایی آنان در روزبازار‌ها یا هدایت آنان به فضایی مناسب در نزدیکی چهارراه ولیعصر (عج) باشد.

نکوفال ادامه داد: از صبح امروز نمایندگانی از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در کنار ایستگاه مترو اقدام به ثبت‌نام و جمع‌آوری اطلاعات این افراد کرده‌اند تا در اسرع وقت برای ساماندهی آنان اقدامات لازم انجام شود.

سرپرست معاونت امور مناطق و محیط زیست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تصریح کرد: همه بساط گستران این محدوده فقط با کارت ملی و آدرس محل سکونت خود می‌توانند به این ایستگاه مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

وی با بیان این که بیش از ۱۵۰ نفر در این محدوده دستفروشی و بساط گستری می‌کردند، افزود: علاوه بر جانمایی در روزبازارها، به دنبال فضایی برای اختصاص به دستفروشان در نزدیکی این محدوده هستیم تا علاوه بر بهسازی محوطه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر، معیشت دستفروشان نیز دچار مشکل نشود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *