دادستان اصفهان: مقصران حادثه شهر بازی ناژوان مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند

13:36 - 20 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۲۸۹۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان اصفهان: مقصران حادثه شهر بازی ناژوان مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: صبح امروز معاون شهردار، مدیرعامل آتش نشانی، مدیر ساماندهی منطقه تفریحی ناژوان و مدیر کل استاندارد اصفهان جهت ارائه توضیحات به دفتر دادستانی اصفهان دعوت شدند.

خبرگزاری میزان- سید محمد موسویان بیان کرد: در پی وقوع حادثه در شهر بازی ناژوان که منجر به مصدومیت ۹ نفر نوجوان گردید، معاون شهردار، مدیرعامل آتش نشانی، مدیر ساماندهی منطقه تفریحی ناژوان و مدیر کل استاندارد اصفهان جهت ارائه توضیحات و بررسی موضوع به دفتر دادستانی دعوت شدند

وی با اشاره به لزوم رعایت موارد ایمنی و استاندارد و ضرورت برنامه‌ریزی در راستای تامین آن در تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها افزود: معاونت حقوق عامه دادسرا در خصوص رعایت موارد ایمنی تذکرات لازم را اعلام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان ادامه داد: دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان با حساسیت پیگیر این موضوع بوده و مقرر شد در این خصوص مسئولان مربوطه گزارش کاملی به دادسرا ارائه کنند و بی شک دستگاه قضایی استان با فرد یا افرادی که با اهمال یا ترک فعل خود زمینه بروز چنین حوادثی را فراهم می‌کنند برخورد قانونی خواهد کرد.

موسویان در پایان بر ضرورت رعایت همه موارد مرتبط با استاندارد در ادارات و نهاد‌های دولتی و خصوصی و سایر مراکز تفریحی و عمومی تاکید کرد.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *