دانشگاه افسری امام علی (ع)، مهد پرورش افسران انقلابی است

11:14 - 19 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۲۶۸۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دانشگاه افسری امام علی (ع)، مهد پرورش افسران انقلابی است
امیر سرتیپ فلاح گفت: دانشگاه افسری امام علی (ع) نسل جوان امروز ارتش و حافظان نظم و امنیت ایران اسلامی را پرورش می‌دهد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ عباس فلاح، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در مراسم بدرقه اعزام دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) به اردوگاه‌های تابستانی با بیان این که این دانشگاه، مهد پرورش افسران انقلابی است، گفت: دانشگاه افسری امام علی (ع) در زمینه دانشجویان، کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌ها دارای ظرفیت انسانی خوب، انقلابی و همیشه در صحنه در میدان‌های جهاد و مردم یاری در شرایط سخت است.

وی افزود: این دانشگاه نسل جوان امروز ارتش، فرماندهان نظامی گام دوم انقلاب و حافظان نظم و امنیت کیان ایران اسلامی را در خود پرورش می‌دهد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با اشاره به کسب مهارت‌های مختلف و آموزش‌های عملی در اردوگاه‌های تابستانی تصریح کرد: آموزش‌هایی از جمله دوره تکاوری، چتر بازی، کارورزی و ... در اردوگاه‌های تابستانه به افسران آموزش داده می‌شود. افسران دانشگاه افسری امام علی (ع) جا پای شهدای والامقام این دانشگاه گذاشته‌اند و این مهم، وظیفه خطیر آن‌ها را دو چندان خواهد کرد.

امیر سرتیپ فلاح در پایان خاطر نشان کرد: پایبندی به مبانی و ارزش‌های اساسی اسلام و انقلاب در عمل و کردار افسران ارتش نمایان است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *