انصارالله یمن: قرآن سوزی در سوئد را محکوم کرد

۰۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۳:۴۸
کد خبر: ۴۷۲۰۷۲۵
انصارالله یمن: قرآن سوزی در سوئد را محکوم کرد
انصارالله یمن در واکنش به قرآن سوزی در سوئد، این امر را بشدت محکوم کرد.

خبرگزاری میزان - محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله در اظهاراتی و در واکنش به قرآن سوزی در سوئد تاکید کرد: سوزاندن مکرر قرآن کریم در سوئد با پوشش رسمی به شدت محکوم و مردود است.

طبق گزارش المسیره، دفتر سیاسی انصارالله یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد که ما به شدت اقدام سوئد در اجازه دادن به تظاهرات برای قرآن سوزی را محکوم می‌کنیم و این اقدام را گامی خصمانه و هجمه به مقدسات اسلام و تحریک آشکار احساسات مسلمانان می‌دانیم.


انصارالله یمن تاکید کرد که لابی صهیونیستی در اروپا در ورای این جنایت قرار دارند. قرآن سوزی با ادای فریضه حج از سوی مسلمانان که در آن برائت از دشمنان می‌شود همزمان شده است. اگر امت اسلامی از دشمنان خدا برائت می‌جستند، صهیونیست‌ها و غرب کافر جرات حرمت شکنی اسلام و تداوم سریال هتاکی به مقدسات اسلامی را نداشت و سکوت به هتاکی به قرآن کریم کتاب خداوند، جنایتی بزرگ و اقدامی خطرناک است که غضب الهی و خشم خداوند را به دنبال خواهد داشت.


انصارالله یمن همچنین از دولت‌های اسلامی درخواست کرد تا روابط دیپلماتیک خود را با سوئد قطع کنند و از ملت‌های اسلامی هم خواست که کالا‌های سوئدی، آمریکایی و اسرائیلی را تحریم کنند.

انتهای پیام/


برچسب ها: سوئد

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *