صدور دستور قضایی برای دستگیری عاملان هتک حرمت به بقاع متبرکه سید یوسف (ع) و سید حبیب (ع) در استان ایلام

۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۴:۴۰
کد خبر: ۴۷۱۶۹۴۴
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
صدور دستور قضایی برای دستگیری عاملان هتک حرمت به بقاع متبرکه سید یوسف (ع) و سید حبیب (ع) در استان ایلام
دادستان عمومی و انقلاب ایلام گفت: تحقیقات به صورت جدی برای شناسایی عامل یا عاملین هتک حرمت به بقاع متبرکه سید یوسف (ع) و سید حبیب (ع) در استان ایلام آغاز شده است و در این خصوص چند نفر مظنون شناسایی شده و پیگیری و رصد آنان در حال انجام است.

خبرگزاری میزان -پیرو اطلاع واصل شده مبنی بر هتک حرمت بقاع متبرک سید یوسف (ع) واقع در حوزه قضایی شهرستان دهلران و سید حبیب (ع) واقع در حوزه قضایی شهرستان آبدانان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به دادستان شهرستان‌های آبدانان و دهلران و ضابطین خاص و عام قضایی دستورات و تاکیدات لازم جهت شناسایی عامل یا عاملین این عمل جنایتکارانه را صادر کرده است.

عبدالوهاب بخشنده با تاکید بر این که تحقیقات به صورت جدی برای شناسایی عامل یا عاملین این واقعه تلخ آغاز شده است افزود: در این خصوص چند نفر مظنون شناسایی شده و پیگیری و رصد آنان در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب ایلام خاطر نشان کرد: شکی نیست این عمل وقیحانه و این توهین آشکار به باور‌های عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بی پاسخ نخواهد ماند و نقشه شوم دشمنان این آب و خاک در کم رنگ کردن باور‌های دینی و مذهبی نقش بر آب می‌شود.

وی اظهار داشت: بی تردید توهین و بی حرمتی به مقدسات و باور‌های دینی مردم جرمی آشکار و نابخشودنی است و دستگاه قضایی و نیرو‌های نظامی و انتظامی استان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا عاملین این اقدام ننگین شناسایی، دستگیر و به اشد مجازات برسند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *