گفت‌وگو|

۲۹ سازه‎ غیرمجاز در فیروزکوه توسط گشت ویژه دادستانی قلع‌و‌قمع شدند

7:29 - 21 خرداد 1402
کد خبر: ۴۷۱۶۹۳۱
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۲۹ سازه‎ غیرمجاز در فیروزکوه توسط گشت ویژه دادستانی قلع‌و‌قمع شدند
دادستان شهرستان فیروزکوه استان تهران گفت: پس از تشکیل گشت ویژه دادستانی این شهرستان، ۲۹ سازه‎ غیرمجاز شناسایی و نسبت به تخریب و قلع و قمع این سازه‌‎ها اقدام شد.

توحید مظفری در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: به منظور پیشگیری از تصرف اراضی ملی، تغییر غیرمجاز کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تصرف حریم و بستر رودخانه‎ ها و راه‌‎ها، حفر و بهره‌برداری غیرمجاز چاه‌ها و ... دادستانی شهرستان فیروزکوه در مقام صیانت از بیت المال و پیشگیری از هر یک از اقدامات مجرمانه و شناسایی بزه‎ها، جهت تعقیب قضایی اقدام به تشکیل گشت مشترک کرد.

وی افزود: اعضای این گشت مشترک شامل روسا یا نمایندگان تام الاختیار ادارات، بخشداری مرکزی، بخشداری بخش ارجمند، اداره منابع طبیعی و آبخیز داری، اداره جهاد کشاورزی، اداره مسکن و راه و شهر سازی، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره امور آب با راهبری و راهنمایی نماینده دادستانی و مسئول دبیرخانه شورای حفظ حقوقی بیت المال و پیشگیری از وقوع جرم در سطح حوزه قضایی شهرستان فیروزکوه هستند. 

دادستان شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: پس از شناسایی ساخت و ساز غیرمجاز توسط این گشت مشترک، ۱۰ فقره قلع و قمع ساخت و ساز غیرمجاز توسط اداره جهاد کشاورزی، ۹ فقره قلع و قمع ساخت و ساز غیرمجاز توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و ۱۰ فقره مجموع قلع و قمع ساخت و ساز و دیوار کشی غیرمجاز توسط اداره منابع امور آب و اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فیروکوه صورت گرفته است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *