وضعیت حمل و نقل شهری امروز در جلسه شورای شهر بررسی می‌شود

۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱:۴۳
کد خبر: ۴۷۱۶۲۹۳
وضعیت حمل و نقل شهری امروز در جلسه شورای شهر بررسی می‌شود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: وضعیت حمل و نقل شهری با تغییر ساعت کاری جدید با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در جلسه امروز شورای شهر تهران بررسی خواهد شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، مهدی چمران در حاشیه یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در جلسه امروز گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه خواهد داد، اظهار کرد: قرار بر این بود هر ماه یکبار توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده و قرارداد‌های در دست اجرا ارائه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ارائه تخفیفات بیشتر برای عوارض بافت فرسوده نیز امروز مطرح می‌شود، تصریح کرد: در مورد کیوسک‌ها در جلسه امروز بحث خواهد شد و اجاره بهایی برای این کیوسک‌ها پیش‌بینی شده که بررسی می‌شود.

وی در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات، یادآور شد: حمل و نقل از جمله اتوبوسرانی و مترو خود را با این طرح هماهنگ کردند. البته برای کارگران و رانندگان کار سختی است و نمی‌توانند ساعت ۶ صبح سرکار بروند، چون باید تا ۱۰ شب در محل کار خود حاضر باشند؛ قطعا راهکاری در مترو اندیشیده شده است.

چمران با بیان اینکه امسال ساعت جلو کشیده نشد، گفت: سال قبل نیز تغییر ساعت کاری ادارات انجام شده بود و امسال نیز به همین منوال است؛ صنعت از مشکل کمبود برق آسیب زیادی خواهد دید و هرچه بیشتر صرفه‌جویی شود، به صنایع کمک خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه شهرداری لایحه‌ای در خصوص باغات ارائه داده که بررسی خواهد شد، تصریح کرد: این لایحه متفاوت از مصوبات دوره‌های قبل خواهد بود که در جلسات آینده بررسی می‌شود.

وی تاکید کرد: بار‌ها بر این موضوع تاکید داشتیم که اطلاعات کارکنان روی سامانه شفافیت بارگذاری شود و این موضوع همچنان مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *