مشکلات یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید روغن کشور توسط مسئولان قضایی بررسی شد

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸:۱۷
کد خبر: ۴۷۱۵۷۶۳
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
مشکلات یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید روغن کشور توسط مسئولان قضایی بررسی شد
در بازدید رئیس حوزه قضایی و دادستان اشتهارد استان البرز از یکی از بزرگترین تولید کنندگان روغن خوراکی در کشور، مشکلات این واحد تولیدی بررسی و برای رفع آن اقدام شد.

خبرگزاری میزان - حامد مومنی نژاد، رئیس دادگستری به همراه دادستان عمومی و انقلاب اشتهارد با حضور در شرکت «صنایع غذایی کوروش» که بزرگترین تولید کننده روغن خوراکی در کشور است، مشکلات آن را بررسی کردند.

رئیس دادگستری اشتهارد در تشریح جزئیات این بازدید، گفت: این واحد صنعتی به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن خوراکی کشور در حال حاضر روزانه ۸۰۰ تن روغن با برند‌های «اویلا» و «فامیلا» تولید می‌کند و برای ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

وی با تشریح علل این بازدید مسئولان قضایی شهرستان، اضافه کرد: این مجموعه مشکلاتی در زمینه تامین برق برای افزایش تولید و متعاقب آن افزایش نیروی کار داشت و همچنین دغدغه‌هایی در زمینه بالا بودن هزینه مسکن و تامین نیروی کافی طرح کردند که در نشست با مدیران این شرکت مورد طرح و بررسی قرار گرفتند که مشکل برق شرکت در آستانه حل شدن قرار دارد.

رئیس دادگستری اشتهارد با تقدیر از ایجاد تصفیه خانه مدرن در این مجموعه، بیان کرد: تصفیه خانه شرکت، بازگردانی آب به سیستم را به بهترین نحو انجام می‌دهد که در مذاکرات انجام شده توافق به عمل آمد متخصص این تصفیه خانه در تصفیه خانه شهرک صنعتی اشتهارد نیز برای رفع مشکلات کمک کند.

مومنی نژاد با اشاره به اینکه اشتهارد میزبان یکی از بزرگترین شهرک‌های صنعتی خاورمیانه است با تاکید بر تعهد مسئولان دادگستری شهرستان در زمینه حمایت از واحد‌های مستقر متذکر شد: مشکلات متعدد واحد‌های تولیدی بار‌ها توسط مدیران قضایی استان مورد پیگیری قرار گرفته است که حل مشکل تامین آب و برق این شهرک با دستور رئیس کل دادگستری استان از جمله این اقدامات ویژه بوده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *