در رابطه با وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی بزرگنمایی شده است/ فقط ۸ زون نیازمند مقاوم سازی هستند

۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵:۲۰
کد خبر: ۴۷۱۵۵۵۰
در رابطه با وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی بزرگنمایی شده است/ فقط ۸ زون نیازمند مقاوم سازی هستند
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: از ۷۲ زون ورزشگاه آزادی فقط ۸ زون نیازمند مقاوم سازی هستند و مابقی زون‌ها از نظر سازه‌ای ایمن هستند.

خبرگزاری میزان - علی نصیری در جمع خبرنگاران درباره وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: در خصوص وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی، بزرگنمایی‌های بسیاری صورت گرفته است.

وی افزود: باید تأکید کنم تصاویری که در فضای مجازی و در خصوص ایمنی ورزشگاه آزادی منتشر شده مربوط به فینیشینگ این ورزشگاه است و هیچ ارتباطی با وضعیت سازه‌ای ندارد.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این رابطه، اظهار کرد: مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی ارزیابی‌های لازم را انجام داده است و مطابق با گزارش کتبی این مرکز از ۷۲ زون ورزشگاه آزادی فقط ۸ زون نیازمند مقاوم سازی هستند و مابقی زون‌ها از نظر سازه‌ای ایمن هستند.

نصیری با بیان اینکه از چند ماه پیش تمامی زون‌های ناایمن مسدود شدند، اظهار کرد: محلی که ناایمن بود اکنون تبدیل به کارگاه ساختمانی شده است و برهمین اساس اکنون درخصوص ورزشگاه آزادی ابهام زدایی شده است و دقیقا مشکل بصورت شفاف بیان شده همچنین محل‌هایی که دارای برخی مشکلات بودند نیز اصلاح شدند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، گفت: در محل‌هایی که تماشاگران در ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند هیچ نگرانی بابت ایمنی و سازه‌ای وجود ندارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *