لطیفی: از تدوین لایحه ساماندهی کارکنان اطلاعی ندارم

10:26 - 05 خرداد 1402
کد خبر: ۴۷۱۴۵۸۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
لطیفی: از تدوین لایحه ساماندهی کارکنان اطلاعی ندارم
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، ضمن اظهار بی‌اطلاعی از تدوین لایحه ساماندهی کارکنان توسط دولت گفت: ما در حال پیگیری سازوکار قانونی هستیم تا بتوانیم متناسب با نیاز دستگاه‌ها، بهره‌وری و عدالت به جذب نیرو‌ها بپردازیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در واکنش به انتشار خبری از سوی رییس دفتر رییس جمهور مبنی بر اینکه بررسی لایحه ساماندهی کارکنان در دستورکار کمیسیون‌های دولت قرار گرفته است، گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم، در این خصوص از آقای اسماعیلی بپرسید.

وی در مورد طرح ساماندهی کارکنان دولت تصریح کرد: اعتبارات لازم برای ساماندهی کارکنان دولت اعم از نیرو‌های مازاد و بحث‌های مربوط به جذب‌های جدید متناسب با نیاز در لایحه بودجه ۱۴۰۲ پیش‌بینی شده، اما پیشنهادمان این است برای نیرو‌هایی که با دستگاه‌های اجرایی همکاری دارند مورد به مورد اقدام شود و مصداق این موضوع مساله خرید خدمت در آموزش و پرورش است که قرار است کاملا جلوی آن را بگیریم.

لطیفی یادآور شد: قرار بر این شده است که به آموزش و پرورش مجوز استخدام نیرو‌های خرید خدمت داده شود تا براساس آزمون در فرصتی برابر و عادلانه به گزینش و جذب این نیرو‌ها بپردازد.

معاون رئیس جمهور، تاکید کرد: ما در حال پیگیری سازوکار قانونی هستیم تا بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که متناسب با نیاز دستگاه‌ها، بهره‌وری و عدالت، جذب داشته باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *