مجتمع انجمن حمایت زندانیان شیراز افتتاح شد

۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۲:۱۱
کد خبر: ۴۷۱۴۳۹۴
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
مجتمع انجمن حمایت زندانیان شیراز افتتاح شد
«مجتمع اداری، فرهنگی و خدماتی سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی» در سفر رئیس سازمان زندان‌ها به استان فارس به بهره‌برداری رسید.

خبرگزاری میزان _ همزمان با سفر استانی رئیس سازمان زندان‌ها به استان فارس، ساختمان انجمن حمایت زندانیان با عنوان «مجتمع اداری، فرهنگی و خدماتی سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی» به افتتاح رسید.

این مراسم باحضور دادستان مرکز استان، معاون استاندار و معاون رئیس‌کل دادگستری به همراه جمعی از خیّرین برگزار شد همزمان نیز این نیکوکاران ازسوی رئیس سازمان زندان‌ها مورد تجلیل قرار گرفتند.

بحرینی، دادستان شیراز در بهره‌برداری از این مجتمع اعلام کرد؛ ساختمان این مرکز قرار است درقالب امور خدماتی، فرهنگی، بهداشت و آموزش جهت بهره‌مندی خانواده‌های محترم زندانیان بکار گرفته شود. این مجموعه جدید متمرکز برحمایت از خانواده زندانیان خواهد بود و درحال‌حاضر هم ۳ هزار و ۲۰۰ نفر از خانواده‌ها را تحت پوشش دارد.

 محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها نیز در این مراسم با تأکید بر حمایت‌های مستمر از خانواده زندانیان نیازمند، بیان داشت: اصل شخصی بودن مجازات ایجاب می‌کند که بواسطه جرم زندانی، خانواده او تحت فشار اقتصادی قرار نگیرد. در این‌مسیر نیکوکارانی پای کار آمده‌اند که همواره در کمک و حمایت از خانواده زندانیان قدم جدی برمی‌دارند.

لازم به ذکر است ساختمان انجمن حمایت زندانیان شیراز در امور مختلف اداری، فرهنگی و خدماتی مشغول خدمت‌رسانی به خانواده زندانیان نیازمند است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha