ضرورت پیگیری تحقق اهداف تعیین شده برای گسترش همکاری‌ها میان ایران و اتحادیه آسه‌آن

۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹:۱۲
کد خبر: ۴۷۱۴۲۷۲
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
ضرورت پیگیری تحقق اهداف تعیین شده برای گسترش همکاری‌ها میان ایران و اتحادیه آسه‌آن
رئیس جمهور ایران در دیدار دبیر کل اتحادیه آسه‌آن بر ضرورت پیگیری جدی اهداف تعیین شده برای گسترش همکاری‌ها میان ایران و اتحادیه آسه‌آن تاکید کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دبیرکل اتحادیه آسه‌آن در دیدار با رئیس جمهور ضمن تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه، گزارشی از برنامه‌های این اتحادیه برای گسترش تعاملات با کشورمان ارائه کرد و رئیسی نیز ضرورت پیگیری جدی اهداف تعیین شده برای گسترش همکاری‌ها میان این اتحادیه و ایران را مورد تاکید قرار داد.

در دومین روز از سفر رسمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به اندونزی، آقای «کائو کیم هورن» دبیرکل اتحادیه آ‌سه‌آن با حضور در محل اقامت، با رئیس جمهور کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

دبیرکل اتحادیه آسه‌آن در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه، گزارشی از برنامه‌های این اتحادیه برای گسترش تعاملات با کشورمان ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش سازمان‌های منطقه‌ای در توسعه اقتصادی کشورها، ظرفیت‌ها و اولویت‌های اعلام شده از سوی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه تعاملات با این اتحادیه و کشور‌های عضو آن را مورد اشاره قرار داد و بر ضرورت پیگیری تحقق اهداف تعیین شده در این زمینه تاکید کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha