۲ عضو شورای شهر و معاون سابق شهرداری شیراز بازداشت شدند

16:33 - 31 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۳۸۲۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
۲ عضو شورای شهر و معاون سابق شهرداری شیراز بازداشت شدند
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: در راستای مبارزه قاطع دادگستری فارس با مفاسد اقتصادی دو عضو کنونی شورای شهر شیراز و معاون سابق شهرداری شیراز با اتهامات مالی و به دستور مقام قضایی بازداشت شدند.

خبرگزاری میزان- محمدی دره شوری اظهار کرد: در راستای مبارزه قاطع دادگستری فارس با مفاسد اقتصادی دو عضو کنونی شورای شهر شیراز و معاون سابق شهرداری شیراز با اتهامات مالی و به دستور مقام قضایی بازداشت شدند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: پیش از این نیز چهار نفر از پرسنل مسئول در سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با موضوع اتهامات مالی بازداشت شده بودند.

محمدی دره شوری با اشاره به اینکه دستگیر شدگان برابر گزارش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه فجر استان فارس مرتکب تخلفات و فساد گسترده مالی شده اند، گفت: پس از دریافت گزارش مذکور و تشکیل پرونده قضایی تحقیقات تحت نظر بازپرس ویژه آغاز و با اخذ نظر کارشناس رسمی دادگستری و انجام حسابرسی و همچنین اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ضابطین مربوطه ابعاد گوناگون و افراد مرتبط و مسئول در این فساد مالی شناسایی شدند.

وی تصریح کرد با تکمیل تحقیقات، حسب مورد اتهاماتی از جمله مشارکت در اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، تحصیل مال از طریق نامشروع، جعل سند رسمی، تنظیم گزارش خلاف واقع، اهمال در انجام وظیفه منتهی به تضییع اموال عمومی به متهمان تفهیم شده است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس افزود: متهمان جدید این پرونده مالی شامل دو عضو شورای شهر و معاون سابق شهرداری شیراز امروز و پس از احضار و اخذ دفاعیات مشروح با صدور قرار تأمین از نوع بازداشت موقت و همچنین وثیقه در بازداشت به سر می‌برند.

انتهای پیام/ 


ایزدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۱
0
0
بازداشت شدگان رو معرفی کنید.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *