رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازدید رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از بیست و هفتمین نمایشگاه نفت

17:21 - 30 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۳۶۱۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
بازدید رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از بیست و هفتمین نمایشگاه نفت
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت امروز (شنبه، ۳۰ اردیبهشت‌ماه) از بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شانا، میثم لطیفی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور امروز (شنبه، ۳۰ اردیبهشت‌ماه) در روز پایانی نمایشگاه صنعت نفت ضمن بازدید از غرفه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در سالن ۱۰ و ۱۱ با مهدی علی‌مددی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت دیدار و گفتگو کرد و در جریان تازه‌ترین اقدام‌های این معاونت قرار گرفت.

وی با همراهی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت از بخش‌های مختلف سالن ۱۰ و ۱۱ نمایشگاه نفت که به مراکز دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه صنعت نفت، دانشگاه صنعت نفت و... اختصاص دارد، بازدید کرد و این بازدید با حضور در سالن‌های ۸ و ۹ ادامه داشت.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور همچنین درباره تازه‌ترین دستاورد‌های صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با برخی از غرفه‌داران و مسئولان شرکت‌های فعال در صنعت نفت دیدار و گفتگو کرد.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز چهارشنبه (۲۷ اردیبهشت) آغاز به‌کار کرد و امروز (شنبه، ۳۰ اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان داد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *