دادستانی گیلان برای رفع معضل ترافیکی و نابسامانی محل توقف نفتکش‌ها در رشت یک هفته مهلت داد

13:07 - 29 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۳۳۸۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستانی گیلان برای رفع معضل ترافیکی و نابسامانی محل توقف نفتکش‌ها در رشت یک هفته مهلت داد
در برگزاری نشستی با هدف رفع معضل ترافیکی و نابسامانی محل توقف نفتکش‌ها در رشت مقررشد: ظرف یک هفته اقدامات لازم در خصوص آماده سازی زمین برای اجاره پارکینگ و تنظیم قرارداد اجاره بین دستگاه‌ها انجام و گزارش آن به دادستانی مرکز استان ارسال شود.

خبرگزاری میزان - در اجرای بخشی از مصوبه دومین جلسه کارگروه حقوقی، قضایی ستاد پدافند غیر عامل استان گیلان در خصوص پارک خودرو‌های نفت کش مربوط به انبار نفت رشت در بلوار امام علی (ع) و ایجاد ترافیک و نارضایتی شهروندان، نشستی با هدف تعیین تکلیف نهایی موضوع و رفع نارضایتی شهروندان به میزبانی معاون پیشگیری از جرم دادستان در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان برگزار شد.

‌معاون پیشگیری از جرم دادستان گیلان در این جلسه گفت: با فوریت، معضل ترافیکی و نابسامانی محل توقف نفتکش‌ها در سطح شهر رشت با ید مرتفع شود.

کریم تقی زاده، معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان نیز در این جلسه، ضمن تأکید بر حفظ نظم و آراستگی شهری و لزوم توجه به فراهم کردن رضایت مردم، از مسؤلان متبط با این موضوع خواست، با فوریت و هم اندیشی بین دستگاهی نسبت به جانمایی محل استاندارد و ایمن جهت پارک نفت‌کش‌ها اقدام کنند.


در این جلسه، مدیر کل پدافند غیر عامل، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیر عامل شرکت توزیع و پخش فرآورده‌های نفتی و مدیر عامل آب منطقه‌ای استان گیلان به همراه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان رشت به بیان نقطه نظرات و راهکار‌های پیشنهادی خود پرداختند.


در نهایت مقرر شد تا شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با قید فوریت در مکاتبه‌ای رسمی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شرکت آب منطقه‌ای استان گیلان در خصوص اجاره زمین متعلق به ادارات مذکور جهت استفاده به عنوان پارکینگ خودرو‌های نفت‌کش درخواست خود را اعلام کند و ظرف یک هفته آینده اقدامات لازم در خصوص آماده سازی زمین (فنس کشی، تعیین کارشناس، قیمت گذاری و...) برای اجاره پارکینگ و تنظیم قرارداد اجاره بین دستگاه‌های مذکور انجام و گزارش آن به دادستانی مرکز استان ارسال شود.
انتهای پیام/


برچسب ها: دادستانی اقدامات

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *