اعزام یک‌هزار بازرس به جایگاه‌های سوخت

10:15 - 24 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۲۵۲۰
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
اعزام یک‌هزار بازرس به جایگاه‌های سوخت
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از اعزام بیش از ۱۰۰۰ بازرس به جایگاه‌های سوخت سراسر کشور خبر داد و اعلام کرد: به‌تعداد هر سکو یک یا دو کارت سوخت اضطراری و یک قطعه به سکوی موتورسیکلت در جایگاه‌ها موجود است.

خبرگزاری میزان - به گزارش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با آغاز طرح ساماندهی کارت‌های اضطراری موجود در جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور و به تبع‌آن در استان تهران، به‌تعداد هر سکو یک یا دو کارت سوخت اضطراری و یک قطعه به سکوی موتورسیکلت در جایگاه‌ها جهت ارائه خدمات به شهروندانی که کارت سوخت شخصی خود را دریافت ننموده‌اند و یا به دلایلی همراه ندارند موجود است.

همچنین مالکان محترم وسایل نقلیه می‌توانند جهت دریافت کارت سوخت شخصی از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام یا جهت رمزگشایی کارت‌های سوخت شخصی به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایران مراجعه فرمایند.

شایان ذکر است شهروندان محترم در کل کشور می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در جایگاه‌های سوخت، با سامانه پاسخگویی ۰۹۶۲۷ تماس حاصل نمایند.

همزمان با اجرای طرح ساماندهی کارت‌های اضطراری در جایگاه‌های سراسر کشور، طرح نظارت و بازرسی میدانی بر بیش از ۴۲۰۰ جایگاه عرضه سوخت سراسر کشور در مناطق ۳۷گانه این شرکت نیز به طور مستمر در حال انجام است.

مزید استحضار بیش از ۱۰۰۰ نفر کارشناس این شرکت در این زمینه فعال می‌باشند؛ لذا ضمن تشکر و قدردانی از همکاری بسیار خوب جایگاه‌داران سراسر کشور در این زمینه به‌استحضار می‌رساند با توجه به تعراض منافع مشهود این طرح با اندک سودجویان، امکان بروز تخلف و عدم همکاری در برخی جایگاه‌ها اجتناب‌ناپذر است و لذا بایسته است موضوع از طریق سندیکا‌ها و انجمن‌های صنفی نیز پیگیری شود. "

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *