شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی چارک بندرلنگه در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر

10:05 - 21 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۲۰۶۶
شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی چارک بندرلنگه در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر
فرمانده انتظامی استان از تعقیب و گریز پلیس استان با قاچاقچیان موادمخدر و شهادت سرهنگ" محمدرضا اسدالهی" فرمانده پاسگاه انتظامی چارک"بندرلنگه" در این درگیری خبرداد. ر و مجموعه انتظامی، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس تا آخرین قطره خون خود در جهت امنیت ایران اسلامی ایستاده اند و اجازه جولان به هنجارشکنان و قاچاقچیان را نخواهند داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار غلامرضا جعفری گفت: مأموران انتظامی شهرستان بندرلنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان از جابه جایی مواد مخدر به وسیله یک دستگاه سواری در بخش شیبکوه مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله مأموران با تشکیل اکیپی به سرپرستی فرمانده انتظامی پاسگاه چارک نسبت به پایش محور‌های مواصلاتی و کنترل حوزه استحفاظی اقدام کردند که در این راستا به یک دستگاه خودرو سواری که بوسیله یک دستگاه خودرو دیگر اسکورت می‌شد مشکوک شده و نسبت به توقف آن اقدام کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به دستور ایست پلیس توجه نکرده و اقدام به فرار کردند، اظهار کرد: در این تعقیب و گریز متأسفانه خودروی اسکورت با ضربه زدن به خوردوی مأموران منجر به واژگونی خودرو شده که بر اثر این حادثه سرهنگ" محمدرضا اسدالهی" فرمانده انتظامی چارک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان با تلاش مأموران متوقف و ضمن دستگیری یک متهم در بازرسی از آن ۱۵۰ کیلوگرم تریاک کشف گردید و اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر اعضای این باند به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

سردار جعفری ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده این شهید گرانقدر و مجموعه انتظامی، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس تا آخرین قطره خون خود در جهت امنیت ایران اسلامی ایستاده اند و اجازه جولان به هنجارشکنان و قاچاقچیان را نخواهند داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *