آمادگی نزاجا برای همکاری با نیروی زمینی ارتش عمان

8:56 - 19 ارديبهشت 1402
کد خبر: ۴۷۱۱۶۶۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
آمادگی نزاجا برای همکاری با نیروی زمینی ارتش عمان
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل این نیرو برای همکاری با نیروی زمینی ارتش عمان در حوزه‌های مختلف خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که به‌عنوان هیأت همراه با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران به کشور عمان سفر کرده بود، صبح امروز با فرمانده نیروی زمینی این کشور دیدار کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران در این دیدار ضمن تأکید بر ضرورت افزایش تعاملات نیرو‌های مسلح دو کشور، مشترکات دینی، فرهنگی و تاریخی دو کشور و همکاری‌های فی‌مابین را ممتاز ارزیابی کرد.

امیر سرتیپ حیدری با تأکید بر اینکه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل برای همکاری با نیروی زمینی سلطنت عمان در حوزه‌های مختلف آموزشی، فنی و عملیاتی را دارد، گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تجربیات ارزشمندی در هشت سال دفاع مقدس و عملیات‌های مختلف پس از آن را کسب کرده است که آمادگی دارد آن را در اختیار برادران عمانی قرار دهد.

بر اساس این گزارش، بازدید از دانشگاه نظامی ارتش کشور عمان از دیگر برنامه‌های فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که در چارچوب سفر هیأت عالی‌رتبه نظامی نیرو‌های مسلح در عمان بوده است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *