برگزاری چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت

۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۲:۲۰
کد خبر: ۴۷۱۱۴۷۴
دسته بندی‌: سیاست ، امام (ره) و رهبری
برگزاری چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت
۲۲ اردیبهشت، همزمان با انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر «کتاب خاتون و قوماندان» چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت برگزار خواهد شد.

خبرگزاری‌میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی اخبار رهبر انقلاب، «چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «خاتون و قوماندان» توسط مؤسسه‌ی پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

«خاتون و قوماندان» روایت زندگی خانم ام‌البنین حسینی، همسر شهید علیرضا توسلی فرمانده برجسته و پرافتخار  لشکر فاطمیون است که در ۳۳۶ صفحه به قلم خانم مریم قربانزاده نوشته و توسط نشر ستاره‌ها چاپ و منتشر شده است.

 این مراسم که روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ و همزمان با دهمین سالگرد تأسیس لشکر فاطمیون در مشهد مقدس برگزار می‌شود، بصورت زنده از رسانه KHAMENEI.IR و شبکه‌های سیما پخش خواهد شد.

 پیش از این دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی در برنامه‌های جداگانه‌ای از نویسندگان و راویان کتاب‌های «نورالدین پسر ایران»، «پایی که جا ماند»، «لشکر خوبان»، «من زنده‌ام»، «آن بیست‌و‌سه نفر»، «وقتی مهتاب گم شد، گلستان یازدهم، دختر شینا، آب هرگز نمی‌میرد»، «فرنگیس»، «در کمین گل سرخ»، «مربع‌های قرمز»، «عصر‌های کریسکان»، «تن‌ها گریه‌کن»، «حوض خون» و «مهاجر سرزمین آفتاب» تقدیر نموده و یادداشت‌ها و تقریظ‌های رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب‌ها را منتشر کرده بود.

برگزاری چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت

انتهای پیام/


برچسب ها: رهبر انقلاب

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *