تمامی تسهیلات باقیمانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی در سال‌جاری پرداخت می‌شود

۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲:۱۰
کد خبر: ۴۷۰۴۹۵۶
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
تمامی تسهیلات باقیمانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی در سال‌جاری پرداخت می‌شود
سرپرست بانک مسکن گفت: بانک مسکن تعهد دارد تا تامین مالی واحد‌های باقیمانده مسکن مهر هرکدام که قرارداد آن‌ها به نهضت ملی مسکن منتقل می‌شود را در سال ۱۴۰۲ انجام دهد.

خبرگزاری میزان _ علی عسکری، سرپرست بانک مسکن، بخشی از عملکرد این بانک را در حوزه مسکن مهر تشریح کرد و گفت: طی سال گذشته حدود ۲۰۰ هزار واحد مسکونی مهر باقیمانده مانده در دستور تکمیل قرار گرفت که حدود ۹۵ هزار واحد بالای ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت. با هماهنگی انجام‌شده با وزارت راه‌وشهرسازی، اولویت پرداخت تسهیلات برای واحد‌های باقیمانده مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی بالا که به طرح نهضت ملی مسکن منتقل‌شده اختصاص یافته است.

سرپرست بانک مسکن ادامه داد: از آنجاییکه سقف تسهیلات مسکن مهر پاسخگوی اتمام این پروژه‌ها نیست با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط وزارت راه‌وشهرسازی این پروژه‌ها به نهضت ملی مسکن سوق داده شد. مقرر شد تا مالکان مابه‌التفاوت تسهیلات مسکن مهر را با دریافت تسهیلات نهضت ملی مسکن پرداخت کنند و بدین ترتیب پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی مسکن زودتر به سرانجام برسد و تکمیل شود.

عسکری تصریح کرد: بخشی از تسهیلاتی که بانک مسکن در سال گذشته پرداخت کرد در حوزه تکمیل واحد‌های باقیمانده مسکن مهر بود.

به گزارش وزارت راه‌وشهرسازی، وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی‌شده واحد‌های مسکونی مهری که پیشرفت بالایی دارند و به نهضت ملی مسکن انتقال یافته‌اند طی سال ۱۴۰۲ تحویل شود. بانک مسکن تعهد دارد تا تامین مالی واحد‌های باقیمانده مسکن مهر هرکدام که قراردادهایشان به نهضت ملی مسکن منتقل می‌شود را انجام دهد تا این کار هرچه سریعتر به سرانجام برسد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *