رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید ایران خودرو بابل بازدید کرد

9:00 - 28 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۴۲۰۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید ایران خودرو بابل بازدید کرد
رئیس کل دادگستری استان مازندران به همراه دادستان مرکز استان و رییس دادگستری و دادستان شهرستان بابل از خط تولید سایت ایران خودرو در شهرستان بابل بازدید کردند. 

خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مازندران به همراه دادستان مرکز استان و رئیس دادگستری و دادستان شهرستان بابل از خط تولید سایت ایران خودرو در شهرستان بابل بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در حاشیه این بازدید گفت: استان مازندران با جمعیت بالای نیروی انسانی متخصص وتحصیلکرده، پتانسیل بالایی در رشد صنعتی دارد که می‌توان با استفاده بهتر و بهینه از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد. 

بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید ایران خودرو بابل/

رئیس کل دادگستری استان مازندران به نقش اشتغال و سرمایه گذاری مشروع بر بهبود وضع اقتصادی و رشد استان اشاره کرد و اظهار داشت: دستگاه قضایی استان همواره با همراهی سایر نهاد‌ها و سازمان‌های مرتبط از سرمایه گذاری‌ها حمایت قانونی کرده است. 

رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید ایران خودرو بابل بازدید کرد

رئیس کل دادگستری استان مازندران تصریح کرد: می‌توان با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و نخبگان در عرصه صنعت در کشور و استان گام‌های موثر و مثبتی برداشت.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تاکید کرد: مردم از کیفیت خودرو‌ها رضایت چندانی ندارند و باید با اراده و پشتکار چاره اندیشی کرد هر چند تحریم‌های ظالمانه موجب وقفه در تسریع امور و بالارفتن کیفیت قطعات شده با مدیریت و دلسوزی و استفاده از شرکت‌های دانش بنیان، رضایت مندی مصرف کننده را به میزان زیادی بالا برد.

وی با اشاره به آمادگی کامل دادگستری استان مازندران برای حل مشکلات قضایی و تعاملی تولید گران و صنعتگران، خاطرنشان کرد: با مطرح شدن برخی مشکلات از سوی تولید کنندگان و صنعتگران پس از طرح در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان به بررسی برخی مشکلات ورود پیدا کرده و با تصویب آن در این ستاد حل مشکل صنعتگران لازم الاجرا خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *