عملیات اجرایی تعمیر محور مواصلاتی زرند - راور با ورود دستگاه قضایی آغاز شد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰:۵۱
کد خبر: ۴۷۰۴۱۰۵
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
عملیات اجرایی تعمیر محور مواصلاتی زرند - راور با ورود دستگاه قضایی آغاز شد
رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: با ورود دستگاه قضایی عملیات اجرایی تعمیر محور مواصلاتی زرند -راور آغاز شد.  

خبرگزاری میزان_  ابوالفضل فرحبخش گفت: عملیات نصب حفاظ‌های بتنی در گردنه عیسی آباد برای جداسازی قسمت‌هایی از مسیر رفت و برگشت و همچنین تعمیر جاده از مسجد حضرت ابوالفضل (ع) دشتخاک تا دو راهی سربنان آغاز شد.

رئیس دادگستری شهرستان زرند بیان کرد: متعاقب وقوع چندین حادثه تصادف که بعضاً منجر به فوت شده بود؛ مقامات قضایی شهرستان زرند از جاده مواصلاتی بازدید و دستورات و تذکرات قضایی لازم به منظور رسیدگی به وضعیت این جاده و رفع نواقص را به اداره راه و شهرسازی و پلیس راه صادر کردند.

وی افزود: در سنوات اخیر محور مواصلاتی زرند_ راور شاهد فوت یا مصدومیت افراد متعددی در این مسیر بوده است که اداره راه و شهرسازی در راستای وظیفه قانونی خود، موظف به اقدام به دو باند نمودن آن است که به علت مشکلاتی تاکنون موفق نشده است.

فرحبخش عنوان کرد: رفع مشکلات محور مواصلاتی زرند-راور در دستور کار شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان قرار گرفته است و پس از پیگیری‌ها و بازدید‌های میدانی مکرر، عملیات تعمیر این جاده از سوی اداره راهداری شهرستان آغاز شده است و ان شاءالله به زودی و در ایام عید نوروز ۱۴۰۲ مسافران عزیز با خاطری آسوده از این محور عبور خواهند کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *