۷۴ هکتار از اراضی زراعی و باغی نظرآباد آزاد سازی شد

16:04 - 25 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۹۳۲
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۷۴ هکتار از اراضی زراعی و باغی نظرآباد آزاد سازی شد
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد استان البرز با اعلام آزادسازی ۷۴ هکتار از اراضی زراعی و باغی تغییر کاربری یافته غیرمجاز در این شهرستان، ارزش اراضی آزادسازی شده را حدود ۱۲۵ میلیارد تومان عنوان کرد. 

خبرگزاری میزان- سامان قاضی زاده  با اعلام آزادسازی ۷۴ هکتار از اراضی زراعی و باغی تغییر کاربری یافته غیرمجاز در این شهرستان، ارزش اراضی آزادسازی شده را حدود ۱۲۵ میلیارد تومان عنوان کرد. 
 
وی با اشاره به اینکه عملیات آزادسازی در روستا‌های «ابراهیم بیگی»، «انبار تپه»، «دنگیزک» و «قاسم آباد کوچک» واقع در شهرستان نظرآباد انجام شد، گفت: با اعمال تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۷۴ هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته غیرمجاز آزادسازی شد. 
 
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد در خصوص جزییات بیشتر این عملیات آزادسازی اضافه کرد: ۶۹ مورد دیوار کشی و فنس کشی به طول ۶۶هزار و۵۰۰ متر، ۴۳ مورد بنا‌های مسقف و غیر مسقف در حال ساخت به مساحت ۳هزار و۴۶ متر مربع، ۶۱ مورد محوطه سازی، جدول گذاری، آلاچیق و خیابان کشی به مساحت ۵۷۹۷۰ مترمربع، ۱۶ مورد استخر‌های تفریحی به مساحت ۶۹۰ متر مربع، ۹ مورد کانکس به مساحت ۴۵۰ مترمربع که به صورت تفکیک و قطعه بندی در قالب شبه شهرک بود اعاده به وضع سابق شد.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *