رئیس کل دادگستری خوزستان‌: شهدا الگوی ایثار و مجاهدت هستند

15:38 - 23 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۵۸۱
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری خوزستان‌: شهدا الگوی ایثار و مجاهدت هستند
رئیس کل دادگستری استان خوزستان با بیان اینکه شهدا الگوی ایثار و مجاهدت هستند، گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست و همه ما وظیفه داریم که ضمن زنده نگه داشتن یاد شهدا، از صبر و فداکاری خانواده معظم آنان تشکر کنیم.

خبرگزاری میزان-علی دهقانی در دیدار با دو تن از کارکنان خانواده ایثارگران هشت سال دفاع مقدس که به همراه جمعی از معاونین قضایی برگزار شد،  با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی‌داشت روز شهید، اظهار داشت: شهدا، بزرگانی هستند که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در راه حفظ ارزش‌های انسانی و حفظ مرز‌های کشور، به بالاترین فضیلت رسیدند.

وی ادامه داد: شهدا الگوی ایثار و مجاهدت هستند و وظیفه ماست که راه آنان را ادامه داده و وصیت آنان را نصب العین قرار دهیم و همواره به یاد داشته باشیم که اگر امنیتی داریم، به پاس فداکاری این بزرگان است.

 دهقانی خاطرنشان کرد: اگر چه شهادت در یک لحظه اتفاق می‌افتد، اما راهی که در آن گام نهادند، در طول تاریخ ساری و جاری است و به‌عنوان الگو و سرمشق برای بازماندگان است.

وی گفت: بالاترین درجه، روزی خوردن نزد خداوند است که این درجه مخصوص شهداست.

 دهقانی با بیان این‌که خود را مدیون شهدا و خانواده آنان می‌دانیم، افزود: باید فرهنگ شهادت را در جامعه ترویج داده و برخود تکلیف بدانیم که میراث‌داران خوبی برای آنان باشیم.

وی ضمن قدردانی از همه خانواده‌های معظم شهدا، گفت: افتخار داریم که امروز یادگاران شهدا در میز‌های خدمت دادگستری، پیش‌قدم هستند و به جامعه خدمت می‌کنند که جا دارد از زحمات و خدمت‌گذاری صادقانه آنان به مردم شریف استان قدردانی کرد.

همچنین معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری خوزستان نیز با حضور در منزل دو تن از کارکنان ایثارگر فرزند شهید، از صبر و فداکاری‌های آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *