رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

۷۴ واحد تولیدی با حمایت دادگستری استان گلستان احیا شدند

15:33 - 22 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۳۶۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۷۴ واحد تولیدی با حمایت دادگستری استان گلستان احیا شدند
رئیس کل دادگستری گلستان از احیای ۷۴ واحد تولیدی تعطیل امسال در استان خبر داد و گفت: با احیای این واحدها، هزار و ۱۳ کارگر به کار بازگشتند.

خبرگزاری میزان- حیدر آسیابی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان که با حضور معاون دادستان کل کشور در گرگان برگزار شد، افزود: امسال با ورود و حمایت دادگستری استان از تعطیلی ۳۹ واحد تولیدی و بیکار شدن ۲ هزار و ۵۶ کارگر جلوگیری شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: از چند ماه پیش کمیته وصول مطالبات بانکی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فعال شده است که در نتیجه آن ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بدهی بانکی بازگردانده شد.

 آسیابی افزود: در ادامه حمایت‌های دادگستری از بخش تولید امسال با رای دادگاه‌های استان در ۶۱ پرونده رای بر حذف سود و جریمه مازاد در راستای حمایت از تولید، صادر شده است.

وی گفت: امسال ۴۷۵ مورد بازدید از واحد‌های تولیدی داشتیم تا از نزدیک مشکلات و نیاز‌های تولیدکنندگان را بررسی و با کمک دستگاه‌های اجرایی برای حل آن تلاش کنیم. امسال ۶۴۰ درخواست تولیدکنندگان در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ثبت شده است که تاکنون با پیگیری‌های انجام شده از مشکل ۳۳۰ واحد تولیدی، گره گشایی شده است.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به احیای ۷۴ واحد تولیدی تعطیل امسال در استان گفت: با احیای این واحدها، هزار و ۱۳ کارگر به کار بازگشتند.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *