معاون شهردار تهران: برنامه‌های نوروزی از افطار تا سحر اجرا می‌شوند

11:17 - 22 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۲۹۲
معاون شهردار تهران: برنامه‌های نوروزی از افطار تا سحر اجرا می‌شوند
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اجرای برنامه‌های نوروزی شهرداری تهران از افطار تا سحر خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش شهر، امین توکلی‌زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به تقارن ماه رمضان وعید نوروز در مورد ویژه برنامه‌های عیدانه شهرداری تهران گفت: این تقارن بهار در بهار است و ویژه برنامه های متعددی برای نوروز و رمضان داریم.

وی با بیان اینکه طرحی تحت عنوان «بهار ایران» برای اجرا داریم، اظهار کرد: مجموعه‌های مناسبت‌های شاد ملی و مذهبی در این برنامه دیده شده است که به صورت مداوم رویکردهای جشنواره ای در سطح  شهر تهران داشته باشیم و بر همین اساس از آنجایی که نوروز، رمضان و شعبان مملو از اعیاد بزرگ و... است در این بسته گنجانده شده است.

توکلی زاده با تاکید بر اینکه ماه رمضان در عمده کشورهای اسلامی جزو شادترین ماه‌هاست و تمام تلاش ما نیز این است که یک ماه شاد و با  نشاط توأم با معنویت در سطح شهر را تجربه کنیم، گفت: به مراکز ابلاغ شده است که مراسم و برنامه‌های خود را بگونه‌ای طراحی کنند که از افطار تا سحر رخدادهای ویژه داشته باشیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه عمده رخدادها بعد از افطار خواهد بود، افزود: ما موافق زیست شبانه در طول سال نیستیم چرا که  زندگی مردم و سبک زندگی آنها را دچار اختلال می‌کند؛ اما در ماه مبارک رمضان، متفاوت است و در زیست شبانه به این دلیل که مردم روزه دار نتوانسته‌اند از مراکز و برنامه‌ها بهره‌مند شوند، این امکان هست که بعداز افطار از مجموعه‌های شهرداری بازدید کرده و برگزاری جشنواره‌ها نیز به بعد از افطار موکول شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *