رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سیدحسن نصرالله: نبرد اصلی، نبرد برای آزادی فلسطین است/ برای نبرد بزرگ در منطقه آماده‌ایم

17:17 - 18 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۶۳۸
سیدحسن نصرالله: نبرد اصلی، نبرد برای آزادی فلسطین است/ برای نبرد بزرگ در منطقه آماده‌ایم
دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه نبرد بزرگ در فلسطین اشغالی در حال رخ دادن است تاکید کرد: با توجه به مقیاس آنچه رژیم صهیونیستی با آن مواجه است، پایان این رژیم جعلی آنقدر نزدیک شده که ممکن است در همین مرحله محقق شود.

خبرگزاری میزان – به نقل از نورنیوز،  سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان چهارشنبه شب در نشستی خصوصی با حدود دویست نفر از شخصیت‌های فکری، سیاسی و رسانه‌ایِ تعداد زیادی از کشور‌های عربی و اسلامی در چارچوب کنفرانس انجمن تحلیل‌گران و کارشناسان سیاسی در بیروت، گفت: برای نبرد بزرگ در منطقه کاملاً آماده هستیم.

سیدحسن نصرالله افزود: گرچه دشمن غربی-صهیونیستی و عُمال آن‌ها در منطقه تلاش می‌کنند با جنگ شناختی ذهن نسل‌های جدید را نسبت به حقایق موجود دچار اختلال ادراکی کنند، اما نبرد اصلی، نبرد برای آزادی فلسطین است و همه قابلیت‌ها و تجهیزات برای این نبرد بزرگ که کل منطقه برای آن آماده می‌شود در دسترس است و ما منتظر ساعت صفر هستیم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد: دخالت آمریکایی‌ها در این زمینه می‌تواند اهمیت نبرد و پیامد‌های اصلی درگیریِ پیشِ رو را افزایش دهد.

نصرالله ضمن اذعان به بزرگی چالش‌هایی که امروز محور مقاومت در سطوح سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و معیشتی با آن روبه‌رو است، تأکید کرد: این محور امروز منسجم‌تر و قوی‌تر شده و با اراده‌ای قوی جهت پاسخ‌گویی به هرگونه تجاوز بزرگ رژیم صهیونیستی که منطقه را هدف قرار دهد، آماده است.

سیدحسن نصرالله با اشاره به آنچه در فلسطین اشغالی به عنوان یک نبرد بزرگ در حال رخ دادن است، ضمن تمجید از روحیه مبارزان فلسطینی گفت: با توجه به مقیاس آنچه رژیم صهیونیستی با آن مواجه است، پایان رژیم صهیونیستی آنقدر نزدیک شده که ممکن است در همین مرحله محقق شود.

انتهای پیام/


برچسب ها: سیدحسن نصرالله

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *