آینده پزشکی کشور به نوع نگاه مسئولین گره خورده است

13:44 - 18 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۶۰۶
آینده پزشکی کشور به نوع نگاه مسئولین گره خورده است
رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: نوع نگاه مسئولین به حوزه سلامت، آینده پزشکی کشور را دگرگون خواهد کرد.

خبرگزاری میزان _ به گزارش سازمان نظام پزشکی، محمد رئیس زاده در مراسم تجلیل از برگزیدگان جامعه پزشکی اصفهان گفت: نوع نگاه مسئولین به حوزه سلامت، آینده پزشکی کشور را دگرگون خواهد کرد. وضعیتی که در حال حاضر داریم در مقایسه با چنددهه قبل غیر قابل توصیف است؛ وضعیت بهتر شده و این پیشرفت‌ها ادامه دارد.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به این که توانستیم در دوران سخت ۸ سال دفاع مقدس پیشرفت کرده و اکنون به اینجا رسیدیم؛ ادامه داد: نوع نگاه مسئولین به مسائل برای گشایش مرز‌های علمی بسیار اهمیت دارد.

وی تصریح کرد: نوع نگاه مسئولین به حوزه سلامت، آینده پزشکی کشور را دگرگون خواهد کرد. جامعه پزشکی سرمایه عظیمی برای کشور است و این سرمایه قیمتی ندارد؛ مشکلات حوزه بهداشت و درمان کشور به دست این قشر حل می‌شود و می‌توانند در عرصه جهانی آورده‌هایی داشته باشند.

 رئیس کل سازمان نظام پزشکی با ا شاره به این که جامعه پزشکی ایران کاملا قانونی و شرافتمندانه فعالیت می‌کند؛ اذعان کرد: در نقاط مختلف کشور به خصوص پزشکان جوان با تمام مشکلاتی که وجود دارد، در حال خدمت رسانی هستند.

 رئیس زاده خاطرنشان کرد: برای ارتقاء جامعه پزشکی حفظ وحدت و انسجام بسیار با اهمیت است؛ لذا به جای تخریب یکدیگر نصیحت دوستانه را در پیش گیریم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *