انصارالله: ما حکومت مزدوران را مسئول هرگونه خیانت یا نقض حاکمیت ملی یمن می‌دانیم 

22:38 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۲۲۲
انصارالله: ما حکومت مزدوران را مسئول هرگونه خیانت یا نقض حاکمیت ملی یمن می‌دانیم 
 دفتر سیاسی جنبش انصارالله ضمن هشدار درباره پیامد‌های تحرکات متجاوزانه و خصمانه آمریکا در یمن، تاکید کرد: ما حکومت مزدوران را مسئول هرگونه خیانت یا نقض حاکمیت ملی یمن می‌دانیم و مخالفت خود را با هر تحرک و فعالیت خارجی در خاک یمن اعلام می‌کنیم.

خبرگزاری میزان – طبق گزارش المسیره و براساس بیانیه دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن، انصارالله درباره تحرکات آمریکا در یمن هشدار صادر کرد.
براساس این بیانیه، تحرکات آمریکا در یمن در راستای تجاوز ۸ ساله علیه ملت یمن است و در چارچوب خیانتی جدید از سوی مزدوران برای فروش و یا اجاره دادن سواحل و جزایر یمنی به اشغالگران مححسوب می‌شود.

جنبش انصار الله یمن در این بیانیه می‌افزاید: ما حکومت مزدوران را مسئول هرگونه خیانت یا نقض حاکمیت ملی یمن می‌دانیم و مخالفت خود را با هر تحرک و فعالیت خارجی در خاک یمن اعلام و تاکید می‌کنیم که ملت حق دارد با تمام شیوه‌های ممکن با آن مقابله کند.

انصار الله با تاکید بر ایستادگی در کنار شهروندان آزاده و شریف مناطق جنوبی و شرقی کشور از آن‌ها خواست هوشیار و آگاه باشند و از همه اقشار خواست که در هر سطحی برای به شکست کشاندن توطئه‌هایی که یکپارچگی، اتحاد، حاکمیت و استقلال کشور را هدف قرار داده است، تلاش کنند.

 انتهای پیام/


برچسب ها: انصارالله یمن

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *