سید حسن نصرالله: تمام وقایع نشانه پایان کار رژیم صهیونیستی است

17:48 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۱۷۵
سید حسن نصرالله: تمام وقایع نشانه پایان کار رژیم صهیونیستی است
دبیر کل حزب الله لبنان به مناسب روز جانباز و تکریم مقام جانبازان و اسرای مقاومت به سخنرانی پرداخت.

خبرگزاری میزان - سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به مناسب روز جانباز و تکریم مقام جانبازان و اسرای مقاومت طی سخنانی ضمن تمجید از جانبازان و آزادگان مقاومت اسلامی لبنان گفت: مناسبت‌های ماه شعبان، ماه رسول الله (ص) را به شما تبریک می‌گویم، در این ماه مناسبت‌های زیادی داریم از جمله مناسبتی که به خاطر آن یعنی روز جانباز و اسرای آزاده اینجا جمع شده ایم.

به گزارش العالم، وی افزود: همان طور که می‌دانیم، روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع)، به عنوان روز جانباز و روز میلاد امام زین العابدین (ع) هم به عنوان روز اسیر انتخاب شده است.

سیدحسن نصرالله با بیان اینکه هر گونه مشکلی که جانبازان با آن روبرو هستند، به عنوان جهاد در راه خداوند است، تصریح کرد: گروهی از زنان با جانبازان ازدواج کردند و همسران گروهی دیگر از زنان پس از ازدواج مجروح شدند و هر کدام از این دو گروه نزد خدا مقام و جایگاه خود را دارند، برادرانی نیز در میادین نبرد به اسارت گرفته شدند یا اینکه به علت وابستگی به مقاومت سال‌ها در زندان‌ها اسارت کشیدند، در چنین روزی باید درد و رنج‌های آن‌ها و شکنجه وحشیانه آن‌ها را به خاطر بیاوریم.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه، مقاومت هرگز اسرای دربند زندان‌های صهیونیستی را تنها نمی‌گذارد، یادآور شد: هزاران نفر در زندان‌های صهیونیستی اسارت کشیدند از همین رو نسل‌های جدید باید بدانند در این زندان‌ها چه گذشته است و رنج‌های این اسرا باید بیان شود.

وی به بیان پیام جانبازان برای مخردم پرداخت گفت: پیام جانبازان این است که به رغم پیروزی، ایثارگری پایان نیافته است.

سیدحسن نصرالله با تاکید بر این نکته که تمام وقایع نشانه پایان کار رژیم صهیونیستی است، اظهارکرد: تمام تصمیمات رژیم صهیونیستی باعث قوی‌تر شدن عزم، اراده و ایمان فلسطینیان برای اجرای عملیات‌های ضد صهیونیستی می‌شود.

وی با بیان اینکه رویداد‌های روستای حواره نشانه‌ای اشکار از ددمنشی رژیم صهیونیستی است، خاطرنشان کرد: تصمیم رژیم به اعدام مجریان عملیات‌های مقاومت اقدامی غیرانسانی و احمقانه است.

دبیرکل حزب الله با تاکید بر این نکته که دارای توانمندی بازدارندگی در برابر رژیم صهیونیستی هستیم، تصریح کرد: معادله بازدارندگی در لبنان به فضل حضور مردم، ارتش و مقاومت ایجاد شده است. معادله بازدارندگی امروز حامی لبنان، سرزمین، مردم و منابع طبیعی (چاه‌های نفت و گاز) است و این توان بازدارندگی لبنان امروز در خارج فقط از سوی ایران و سوریه حمایت می‌شود.

سیدحسن نصرالله با بیان اینکه نیرو‌های ارتش لبنان با قدرت به مسئولیت هایشان در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی عمل می‌کنند، اظهار کرد: به دلیل قدرت مقاومت رژیم صهیونیستی نمی‌تواند وارد خطوط مقدم شود. مقاومت درباره استخراج نفت و گاز بر موضع خود ثابت است. از ذره‌ای از خط قرمزمان عدول نمی‌کنیم. مقاومت هرگز از یک وجب از خاک لبنان عدول و بر سر آن مسامحه نمی‌کند. هرگز تسلیم نشده ایم و گزینه هایمان روی میز است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *