دادستان کل کشور از دادگستری و دادسرای نجف‌آباد بازدید کرد

10:13 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۰۳۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان کل کشور از دادگستری و دادسرای نجف‌آباد بازدید کرد
همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به استان اصفهان؛ دادستان کل کشور به همراه جمعی از مسئولان قضایی استان وارد شهرستان نجف‌آباد شد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به استان اصفهان، به همراه جمعی از مسئولان قضایی استان وارد شهرستان نجف آباد شد.

دادستان کل کشور در بدو ورود به این شهر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهید محسن حججی و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

وی قرار است در جریان این سفر یک روزه، ضمن بازدید از یک واحد تولیدی و صنعتی و زندان نجف آباد و همچنین دادسرای شهرستان با قضات و کارکنان قضایی شهرستان نجف آباد نیز جلسه داشته و در شورای اداری برگزار کند.

دادستان کل کشور همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به استان اصفهان، وارد شهرستان نجف آباد شد

در جریان سفر حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری به شهرستان نجف آباد، دادستان کل ضمن بازدید از بخش ها و شعب مختلف دادگستری و دادسرای این شهر از آخرین وضعیت ورودی ها، مختومه ها و نحوه خدمت رسانی به مردم کسب اطلاع کرده و در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گرفت.

گفت‌وگوی چهره به چهره با مردم و شنیدن مسایل و مشکلات مراجعین به دادگستری از دیگر برنامه‌های دادستان کل در این بازدید بود و دستورات لازم جهت رسیدگی به مشکلات مراجعین صادر شد.

 در این بازدید به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری دادستان کل کشور یک اصله نهال مثمر غرس کرد.

انتهای پیام/ 

 

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *