کمک کارکنان دادگستری آذربایجان غربی به آسیب دیده‌های زلزله خوی

9:40 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۰۱۰
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
کمک کارکنان دادگستری آذربایجان غربی به آسیب دیده‌های زلزله خوی
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از ادامه کمک‌های همکاران دادگستری آذربایجان غربی به همکاران آسیب دیده از زلزله خوی خبر داد.

خبرگزاری میزان -  ناصر عتباتی از ادامه کمک‌های همکاران دادگستری آذربایجان غربی به همکاران آسیب دیده از زلزله خوی خبر داد و گفت: از تلاش‌ها و زحمات همکاران دادگستری در سراسر استان تقدیر و تشکر می کنم و با پیگیری‌های صورت گرفته هفت میلیارد و  ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض برای همکاران عزیز دادگستری خوی از ناحیه رئیس قوه قضاییه تامین و به حساب آنان واریز شد.

عتباتی همچنین بیان کرد: بخش قابل توجهی از مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان نیز که از ناحیه خیرین در اختیار دادگستری استان قرار داده شده بود در راستای کمک به افرادی که از زلزله آسیب و خسارت جدی دیده بودند پرداخت شد.

وی به جذب سهمیه فوق العاده وام از محل تفاهم قوه قضاییه با بانک ملی برای همکاران خوی خبر داد و اعلام کرد تمام سعی و تلاش مدیریت دادگستری استان و همکاران در جهت کمک به همکاران خوی و کاستن از مشکلات آنان است.

رئیس کل دادگستری استان در پایان بیان داشت: در ادامه کمک به همکاران زلزله زده خوی، همکاران دادگستری استان بیش از ۷۰۰ میلیون ریال از حقوق اسفند ماه خود را به زلزله زدگان خوی اختصاص دادند.

گفتنی است اقلام غیرنقدی شامل ۳۰۰ بسته حمایتی شامل برنج، ماکارونی، قند، چای، دستمال کاغذی و وسایل بهداشتی، ۶۰۰ بسته نان و سایر اقلام همچون چادر‌های خیمه‌ای برزنتی، پتو و سایر اقلام را جمع آوری و بین زلزله زدگانی که هنوز موفق به دریافت چادر نگردیده و در چادر‌های نایلونی اقامت داشتند اهدا کردند.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *