رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

متروی تهران: چکش‌های ایمنی فردا به واگن‌ها بازگردانده خواهد شد

12:44 - 14 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۱۸۷۶
متروی تهران: چکش‌های ایمنی فردا به واگن‌ها بازگردانده خواهد شد
مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در رابطه با برداشته شدن چکش‌های ایمنی از واگن‌ها و علت انتشار دود در خط یک مترو توضیحاتی ارائه داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش شهر، مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران درباره جزییات انتشار دود از قطارهای نسل یک در روز گذشته در ایستگاه شهید بهشتی گفت: قطار شماره  ۱۱۶ در خط یک مترو تهران که یکی از قطارهای قدیمی و از نسل DC است، در ساعت ۱۷:۱۳  در این خط از ایستگاه تجریش به سمت ایستگاه کهریزک در حرکت بود که هنگام ورود به ایستگاه شهید بهشتی به علت داغ شدن مقاومت سقفی در بالای واگن شماره ۴ ، بوی سوختگی متصاعد و دود در فضا منتشر شد.

زند افزود: به محض بروز این حادثه مسافران این قطار تخلیه و متصدی سکوی غربی ایستگاه شهید بهشتی بلافاصله پس از مشاهده دود ناشی از جرقه با کپسول آتش نشانی آن را اطفاء کرد تا سرویس دهی در خط از سر گرفته شود. این نقص فنی که در برخی از قطارهای قدیمی رخ می دهد مشکلی برای سلامتی و ایمنی مسافران ایجاد نمی‌کند و شایعات اخیر مبنی بر انتشار دود مسمومیت‌زا در مترو قویا تکذیب می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران درباره ایجاد اختلال در یکی از قطارهای خط چهار مترو در صبح امروز یکشنبه -۱۴ اسفندماه۱۴۰۱- گفت: وقوع این مورد هم به دلیل اختلال فنی بوده که تلاش شد خیلی سریع مشکل حل شود.

وی در پایان درباره شایعاتی که درباره برداشته شدن چکش های ایمنی از داخل واگن‌ها مطرح شد، اظهار کرد: چکش‌های ایمنی برای تعویض و بهسازی برداشته شده بودند که فردا -۱۵ اسفند- به واگن‌ها بازگردانده خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *