ساختمان جدید دادگاه بخش عمومی دلوار استان بوشهر افتتاح شد

9:04 - 14 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۱۸۱۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
ساختمان جدید دادگاه بخش عمومی دلوار استان بوشهر افتتاح شد
ساختمان جدید دادگاه بخش عمومی دلوار استان بوشهر با حضور رئیس کل دادگستری استان بوشهر و هیئت همراه افتتاح شد

خبرگزاری میزان - ساختمان جدید دادگاه بخش عمومی دلوار استان بوشهر به متراژ ۳ هزار و ۹۰۰ مترمربع و زیربنای ساختمان در حدود ۷۵۰ مترمربع با حضور رئیس کل دادگستری استان بوشهر و هیئت همراه اففتتاح شد.

مهدی مهرانگیز در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و امام زمان (عج)، توسعه زیرساخت‌های قضایی در خصوص دسترسی بهتر و آسان مردم به خدمات قضایی را مهم دانست و گفت: از تمامی کسانی که در جهت احداث این ساختمان تلاش کرده و پیگیری‌های لازم را در راستای عملیاتی شدن آن داشته اند و به خصوص از خانواده خیر شهید جمادی که زمین این ساختمان را با موقعیت و وضعیتی مناسب به دادگاه بخش دلوار اهدا کرده اند، قدر دانی می‌کنم.

وی افزود: ساختمان قدیم این دادگاه در شان مردم این بخش که به دیار رئیسعلی دلواری معروف است نبود و به همین منظور تصمیم به احداث این ساختمان گرفته شد تا امروز مردم بتوانند به نحو بهتر از امورات قضایی این دادگاه برخوردار شوند.

مهرانگیز گفت: محیط فیزیکی مناسب مراجع قضایی از جمله دارا بودن ساختمان مناسب جهت مراجعه و دسترسی بهتر حق مردم و ارباب رجوع است و باید رعایت شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با باین اینکه این ساختمان را متعلق به مردم است، گفت: این ساختمان قضایی با متراژ ۳ هزار و ۹۰۰ مترمربع و زیربنای ساختمان در حدود ۷۵۰ مترمربع احداث شده است.

وی در ادامه به نسبت رسیدگی پرونده‌ها در این بخش اشاره کرد و گفت: با توجه به وضعیت موجود یک دادرس به این دادگاه اضافه می‌شود.

دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان بوشهر همزمان  با شروع به کار ساختمان جدید دادگاه بخش دلوار

رئیس کل دادگستری استان بوشهر همزمان با افتتاح ساختمان جدید دادگاه بخش دلوار ضمن دیدار مستقیم با تعدادی از مراجعین و استماع مسائل و مشکلات آنها دستورات مقتضی صادر کرد.

مهرانگیزهمچنین به تکریم ارباب رجوع در دستگاه قضایی تاکیدکرد و گفت : در تمامی حوزه های قضایی استان بوشهردیدارها به صورت هفتگی برقرار است و مردم می‌توانند به این حوزه ها مراجعه کنند.

ساختمان جدید دادگاه بخش عمومی دلوار استان بوشهر افتتاح شد

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *