برج میلاد میزبان مسئولین ارشد کشور در کنار هنرمندان است

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴:۰۰
کد خبر: ۴۶۲۶۴۰۸
سعید الهی از میزبانی سالن همایش های برج میلاد از مقامات و مسئولین ارشد نظام در چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خبر داد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، مدیر برنامه‌ریزی و هماهنگی مهمانان ویژه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با اشاره به ضرورت تعامل میان سینماگران و مسئولان دستگاه‌های اجرای، قضایی و قانونگذاری اظهار داشت: امسال برای نخستین بار به گونه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شده است که خانه جشنواره هر روز بطور منظم عصرها میزبان این عزیزان نیز باشد.

وی افزود: مقامات ارشد شامل وزرا و معاونین اجتماعی فرهنگی آنان، معاونین‌ محترم رئیس جمهوری و روسای سازمان های مرتبط فرهنگی به همراه نمایندگان محترم حوزه های فرهنگی مجلس و نیز مسئولان عالی‌رتبه قضایی با حضور خود علاوه بر دیدار و همکلامی با مهمانان داخلی و خارجی از بازار بین المللی فیلم در برج میلاد نیز بازدید خواهند داشت.

الهی گفت: این اتفاق در سال‌های گذشته گهگاه از سوی برخی مدیران به‌طور پراکنده رخ می داد که امسال با تدبیر صورت گرفته و با هدف مشخص و گفت‌وگومحور سعی شده است به یک رویه تبدیل شود تا عرصه هنر و سینما و نیز حوزه های مختلف مدیریتی کشور از این فضا در جهت تقویت هم‌افزایی‌ها، دوستی‌ها و همدلی‌ها بهره‌مند شود‌.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha