سخنگوی وزارت امور خارجه: رژیم ‎ آپارتایدصهیونیستی در سال ۲۰۲۲ خونبارترین سال رابرای فلسطینیان رقم زد‌

۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲:۳۷
کد خبر: ۴۵۹۳۱۱۱
سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: رژیم ‎ آپارتایدصهیونیستی در سال ۲۰۲۲ با به جا گذاشتن رکوردی بی سابقه (۲۲۴ شهید) خونبارترین سال را در شهید و مجروح کردن مردان و زنان و کودکان برای فلسطینیان رقم زد‌.

خبرگزاری میزان - کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود، نوشت: رژیم ‎ آپارتایدصهیونیستی در سال ۲۰۲۲ با به جا گذاشتن رکوردی بی سابقه (۲۲۴ شهید) خونبارترین سال را در  شهید و مجروح کردن مردان و زنان و کودکان برای فلسطینیان رقم زد‌.

وی افزود: در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته، ۳ فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست شهید شدند و تعداد شهدای فلسطینی در کمتر از دو هفته اول سال ۲۰۲۳، به ۷ نفر از جمله ۳ کودک افزایش یافت!

سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: رژیم ‎آپارتایدصهیونیستی در سال ۲۰۲۲ با به جا گذاشتن رکوردی بی سابقه (۲۲۴ شهید) خونبارترین سال را در  شهید و مجروح کردن مردان و زنان و کودکان برای فلسطینیان رقم زد.

کنعانی گفت: ‏احتمال تشدید ‎تروریسم سازمان یافته رژیم اسرائیل به سرکردگی یک تروریست مشهور، نگرانی‌های جهانی نسبت به افزایش جنایات صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان را افزایش داده است.

وی ادامه داد: ‏به مدعیان دروغین ‎حقوق بشر در اروپا و آمریکا که شریک جنایات صهیونیستها هستند، امیدی نیست، اما کمک آزادگان جهان به ملت مظلوم ‎فلسطین، مسئولیتی انسانی و نیز کمک به صلح و امنیت بین المللی است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *