خمز: داور بیش از حد بازی را متوقف می‌کرد/ گل نزدن تراکتور نگرانم نمی‌کند

16:35 - 04 دی 1401
کد خبر: ۴۵۶۸۳۷۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم تراکتور گفت: مقصر بازیکنان تعویضی نیستند و کل تیم نتوانست چیزی که می‌خواستیم را به نمایش بگذارد.

خبرگزاری میزان - پاکو خمز، سرمربی تیم تراکتور تبریز در نشست خبری پایان بازی تیمش مقابل مس کرمان صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*نیمه اول خیلی خوبی را داشتیم و تیم ما تک و دو ضرب بازی می‌کرد و گردش توپ خوبی داشتیم و موقعیت هم خلق کردیم، اما در نیمه دوم بازیکنان چیزی که نداشتند، آرامش بود و موقعیت سازی نداشتیم. در سانترها مشکل داشتیم و یک در یک‌ها را نتوانستیم عبور کنیم. البته در قضیه پرس حریف پیشرفت خوبی داشتیم.

*نمی‌خواهم در کار داوری دخالت کنم، اما بازی خیلی متوقف می‌شد و با سوت‌هایی که زده شد ریتم بازی گرفته شد و بارها هم این اتفاق افتاد.

*حضور تماشاگران دست ما نیست و هرچه بگویند ما قبول می‌کنیم. اگر اجازه داهند با تماشاگر باشد، خیلی به سود ما است چرا که آنها حمایت مان می‌کنند.

*نمی‌توانم بگویم اگر در استادیوم یادگار بازی می‌کردیم چه اتفاقی می‌افتاد یا نمی‌افتاد، اما اینجا هم چمن خوبی داشت، اما ما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

*خیلی از بازی‌ها هستند که به دلایلی نمی‌توان در آن‌ها گل زد. امروز بازی خوبی انجام دادیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. خیلی از بازی‌ها در دنیا بدون گل می‌شود و امروز هم یکی از آن‌ها بود. می‌توانیم بهتر شویم و گل نزدن مرا نگران نمی‌کند.

وی در خصوص دیدار با نساجی گفت: قطعا برای برد به آنجا می‌رویم.

*بازیکنان تعویضی تمام تلاش خود را انجام دادند و اینکه در نیمه دوم خوب نبودیم، مقصر بازیکنان تعویضی نیستند و کل تیم نتوانست چیزی که می‌خواستیم را به نمایش بگذارد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *