25 بسته معیشتی توسط دادستانی خراسان جنوبی به خانواده‌های محروم اهدا شد

9:51 - 01 دی 1401
کد خبر: ۴۵۶۴۷۰۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
با حضور دادستان مرکز استان خراسان جنوبی 25 بسته معیشتی به ارزش بالغ بر 62 میلیون تومان به مناسبت شب یلدا بین کودکان بی سرپرست، بد سرپرست و خانواده های محروم محله کاظمیه بیرجند توزیع شد.

خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین نسائی زهان در حسینه موسی بن جعفر (ع) واقع درمحله کاظمیه بیرجند حضور یافت تا یلدا را درجمع خانواده‌های نیازمند و با کودکان بی سرپرست و بد سرپرست این محله جشن بگیرد.

دادستان مرکز استان خراسان جنوبی در این مراسم با اشاره به این که این محله از مناطق محروم بیرجند است ادامه داد: مرکز نیکوکار موسی بن جعفر (ع) در این محله حدود 500 خانواده محروم را مورد حمایت قرار می دهد که قابل تقدیر و ستایش است.

وی در پیامی به خیرین و مردم نیکوکار گفت: مرکز نیکاری موسی بن جعفر (ع) آمادگی دارد تا کمک های نقدی وغیر نقدی آن‌ها را جهت یاری نیازمندان جمع آوری و بین آن ها توزیع کند.

دادستان مرکز استان خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم با شنیدن مشکلات مراجعان، قول بررسی آن ها را داد که از مهمترین این مشکلات قولنامه ای بودن برخی از خانه های مسکونی و عدم صدور سند  برای آن ها و همچنین مشکلات برخی خانواده های زندانیان بود.

در این مراسم 25 بسته معیشتی شامل مواد غذایی، پوشاک، شیرینی و میوه به ارزش هر بسته 2 میلیون و 500 هزار تومان و ۱۰۰ عدد غذای گرم  بین خانواده های نیازمند و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست توزیع شد.

این بسته‌ها به همت پایگاه بسیج موسی بن جعفر (ع) ،مرکز نیکوکاری موسی بن جعفر (ع) ، گروه جهادی امام سجاد (ع)، پایگاه بسیج  خواهران عالمه و با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تهیه شده است.

بیشتر بخوانید:

۲۰ میلیارد ریال برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد استان خراسان جنوبی اختصاص پیدا کرد

انتهای پیام/


برچسب ها: دادستانی هدیه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *