کنعانی: زنگ‌های خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیان آن به صدا درآمده است

۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰:۰۳
کد خبر: ۴۵۳۹۱۵۰
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که تقلای رژیم اسرائیل با حمایت رژیم آمريکا تاثیری در تقلیل تنفر ملت‌های جهان نسبت به این رژیم و ماهیت نامشروع آن نخواهد داشت.

خبرگزاری میزان – «ناصر کنعانی»، سخنگوی وزارت امور خارجه رشته توییتی را در مورد جنایت‌های رژیم صهیونیستی و به صدادرآمدن زنگ خطر برای این رژیم منتشر کرد.

وی نوشت: زنگ‌های خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیان آن به صدا درآمده است؛ بحران و بن بست سیاسی و امنیتی داخلی در اسرائیل، تسری مقاومت ضداشغالگری از غزه به کرانه غربی و سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸، جهانی شدن نفرت از رژیم اسرائیل که ابعادی از آن در حاشیه جام جهانی فوتبال در قطر دیده می‌شود، تصویب قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل در معرفی روز تاسیس "اسرائیل" به روز "فاجعه و نکبت" و ...

«کنعانی» در ادامه افزود: تمرکز رژیم آپارتاید صهیونیستی و حامیان آن بر ایران هراسی، تلاشی مذبوحانه و نافرجام برای انحراف انظار از مسئله فلسطین و دادن تنفس مصنوعی به اسرائیل در حال مرگ است.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: تقلای رژیم اسرائیل با حمایت رژیم آمريکا به منظور سازش با تعداد بیشتری از دولت‌ها، تاثیری در تقلیل تنفر ملت‌های جهان نسبت به این رژیم و ماهیت نامشروع آن نخواهد داشت.

وی در پایان نوشت: پیروز واقعی جام جهانی، ملت فلسطین و شکست خورده آن رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *