نیروی هوایی ارتش مقتدرانه آماده حراست از تمامیت ارضی کشور است

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱:۵۸
کد خبر: ۴۵۳۷۹۰۹
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش با تکیه بر جوانانی متعهد، متخصص و ولایتمدار، مقتدرانه آماده حراست از تمامیت ارضی ایران اسلامی است.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی در جمع اساتید فرماندهان و دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش با اتکا به جوانان دانشمند خود و صنعت هوایی کشور در برطرف ساختن مشکلات و نیازهای نیرو به خودکفایی رسیده است. این امر را مدیون‌ فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) است که در آن روزهای حساس دستور تشکیل جهاد خودکفایی را در اين نیروی الهی صادر کردند. در حکم انتصاب اینجانب نیز ساخت نیروی هوایی دانشمند  مورد تاکید ایشان است.

وی در ادامه خطاب به دانشجویان و آینده‌سازان نیروی هوایی گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون هزاران شهید شرایط جهت پیمودن قله‌های پیشرفت در زمینه‌های پژوهشی، تحقیقاتی و همچنین علمی مهیاست و تنها نیاز به همتی راسخ برای تحقق اهداف والای انقلاب جهت سربلندی ایران اسلامی را دارد.

امیر واحدی در پایان خاطر نشان کرد: امروز نیروی هوایی ارتش با تکیه بر جوانانی متعهد، متخصص و ولایتمدار مقتدرانه آماده حراست از تمامیت ارضی ایران اسلامی است و همین موضوع موجب هراس دشمن از توانمندی‌های ایران اسلامی در تمامی حوزه‌ها شده است.

در پایان این مراسم از کارکنان نمونه دانشگاه هوایی تقدیر شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha