تقویت نیروهای قرارگاه حمزه سیدالشهداء سپاه به منظور مقابله با تحرکات تروریستی

۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳:۵۲
کد خبر: ۴۵۲۱۷۷۲
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه با انتشار اطلاعیه ای از تقویت نیروهای این قرارگاه به منظور مقابله با تحرکات اشرار و گروهک‌های تروریستی و صیانت از امنیت مردم در منطقه ماموریتی قرارگاه در شمال غرب کشور خبر داد.

خبرگزاری میزان_ در پی تحرکات گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب در منطقه شمال غرب کشور، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال تحرکات اشرار و گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب ضدایرانی در شمال غرب کشور و ایجاد شرارت و ناامنی در برخی مناطق، قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه‌السلام نیروی زمینی سپاه با تقویت نیروهای خودی در محدوده جغرافیای مأموریتی و بهره‌گیری از همکاری مردم غیور بومی به مقابله قاطعانه با عوامل ناامنی در منطقه می‌پردازد.

ضمن تأکید بر اینکه امنیت منطقه و مردم شریف و غیور استان‌های مرزی شمالِغرب را خط قرمز خود می‌دانیم، به اشرار مسلح و تروریست‌های مزدور استکبار جهانی قاطعانه هشدار می‌دهیم در صورت ادامه شرارت و ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم، رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا و سایر نیروهای حافظ امنیت و نظم برخورد قاطع با آنان را در دستور کار قرار خواهند داد. 

دشمنان ملت ایران بارها تجربه کرده‌اند رزمندگان شجاع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشادوش مردم غیور این منطقه که همواره حامی و پشتیبان ایران امن، قوی، مقتدر، مستقل، متحد و یکپارچه بوده‌اند، توطئه‌های گروهک‌های مزدور استکبار جهانی را خنثی و از امنیت و آرامش پایدار صیانت کرده‌اند.

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه‌السلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

۱۴۰۱/۸/۲۹

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *