به شهادت رسیدن مامور مبارزه با مواد مخدر توسط سوداگران مرگ

۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹:۳۳
کد خبر: ۴۵۰۱۳۸۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد که مامور مبارزه با مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در این شهرستان به شهادت رسید.

خبرگزاری میزان_ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: به منظور مبارزه با پدیده شوم  قاچاق مواد مخدر  عصر روز گذشته تیمی از مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان با رعایت موارد ایمنی و امنیتی اقدام به راه اندازی ایست و بازرسی و کنترل تردد خودروهای ورودی خاش از سمت سراوان کردند.

وی افزود: راننده یک دستگاه پیکان وانت بدون توجه به علائم هشداری پلیس با سرعتی زیاد به سمت ایست و بازرسی بصورت تهاجمی به پلیس افتخاری مرتضی غلامیان که در  ایست و بازرسی وظیفه کنترل و تردد خودروها را داشت به شدت برخورد می‌کند. 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از این اقدام تهاجمی مأموران انتظامی  ۲ نفر از عاملان را در صحنه دستگیر و خودرو وانت پیکان توقیف که در بازرسی از این خودرو مقدار ۵۱ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

وی اضافه کرد: پلیس افتخاری غلامیان بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل که علی رغم تلاش کادر درمان متأسفانه به دلیل شدت جراحات وارده، این پلیس افتخاری فداکار در شب گذشته به فیض شهادت نائل گردید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *