مدال نقره جوجیتسو قهرمانی جهان بر گردن رستمیان

۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۵:۰۰
کد خبر: ۴۴۹۶۲۸۳
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
در سومین روز مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان، محمدمهدی رستمیان نماینده زیر 21 سال کشورمان به مدال نقره استایل فایت دست یافت.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی انجمن جوجیتسو jjif، مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان در تمامی رده‌های سنی از روز شنبه – 6 آبان‌ماه با حضور 1700 ورزشکار از 75 کشور جهان در "ابوظبی" امارات آغاز شد و امروز در سومین روز رقابت‌ها و در استایل فایت رده سنی زیر 21 سال، محمدمهدی رستمیان، نماینده کشورمان موفق به کسب مدال نقره شد و سه نماینده کشورمان از دور مسابقات کنار رفتند.

در رقابت‌های امروز، رستمیان در وزن 94+ کیلوگرم در گروه ۵ نفره خود با شکست نمایندگانی از یونان و اندونزی و شکست مقابل رقبای از کلمبیا و عراق به مدال نقره دست یافت و اولین مدال کشورمان را کسب کرد.

همچنین در وزن ۷۷- کلوگرم، بهراد رادخواه در اولین مسابقه حریف قزاقستانی خود را شکست داد، اما در مسابقه دوم با شکست از حریف از مونته‌نگرو از دور مسابقات کنار رفت.
قائم گودرزی دیگر نماینده کشورمان در وزن 77- کیلوگرم، با دو شکست مقابل حریفان از ایتالیا و مجارستان به کار خود پایان داد.

در وزن 85- کیلوگرم نیز ایلیا محسنپور با شکست مقابل رقبایی از مونته‌نگرو و یونان به کار خود پایان داد.
در ادامه مسابقات، فردا(سه‌شنبه – 10 آبان‌ماه) و در استایل فایت رده سنی زیر 18 سال رسام احمدی مصری دشتی و ابوالفضل نوروزی به رقابت با رقبای خود خواهند پرداخت.

همچنین در روز اول مسابقات و در رده سنی مستر2 ، علیرضا داوودی در وزن 77- کیلوگرم با برتری مقابل رقبایی از رومانی، آذربایجان و یونان موفق به کسب مدال طلا شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha