شهادت یک فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی/ تشدید درگیری‎ها در «جنین»

۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹:۴۹
کد خبر: ۴۴۹۵۱۴۵
دسته بندی‌: بین الملل- جهان ، عمومی
نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی یک فلسطینی را در سرزمین‌های اشغالی به شهادت رساندند.

خبرگزاری میزان - منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی یک فلسطینی را در سرزمین‌های اشغالی به شهادت رساندند.

به  گفته این منابع، نظامیان صهیونیست «محمد حافظ ابو لیل»، شهروند فلسطینی ساکن اردوگاه «بلاطه» را در سرزمین‌های اشغالی 1948 با خودرو زیر گرفته و وی را به شهادت رساندند.

زخمی شدن 3 فلسطینی در حمله شهرک‌نشینان اشغالگر

منابع محلی اعلام کردند که در حمله شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست به فلسطینیان در ایست بازرسی «بیت فوریک» در شرق نابلس، سه نفر زخمی شدند.

بازداشت 35 فلسطینی مجروح به ضرب گلوله صهیونیست‌ها از ابتدای سال جاری

باشگاه اسرای فلسطینی اعلام کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی از ابتدای سال جاری تاکنون 35 فلسطینی را پس از تیراندازی به سمت آنان، بازداشت کرده است.

این مرکز حقوقی در گزارشی تاکید کرد که 3 نفر از این افراد پس از مجروح شدن و بازداشت به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.

حمله شهرک‌نشینان به خودروهای فلسطینیان در شرق رام الله

شهرک نشینان اشغالگر صهیونیست شب گذشته خودروهای فلسطینیان را در نزدیکی روستای «الطیبه» در شرق رام الله مورد حمله قرار داده و خسارات سنگینی به آنان وارد کردند.

حمله اشغالگران صهیونیست به «جنین» و درگیری مسلحانه با مبارزان مقاومت

نظامیان ارتش اشغالگر صهیونیستی همچنین به شهر جنین در کرانه باختری یورش بردند که در پی آن درگیری مسلحانه شدیدی به وقوع پیوست.

مبارزان مقاومت ضمن درگیری مسلحانه با صهیونیست‌ها، چند حمله در مسیر گشتی‌های آنان انجام دادند.

اسارت یکی از سران حماس در جنین

نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی در حمله بامداد امروز به جنین، «محمد ابو خلیفه ابو اسعد»، از سران حماس را به اسارت گرفتند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *