ویرا: مشخص نیست مقابل مس با 2 مهاجم بازی کنیم/ پرسپولیس باید دو زمین تمرین خوب داشته باشد

14:40 - 04 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۹۹۲۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعطیلات لیگ برتر فرصت مناسبی است که بخواهیم شرایط بدنی و تاکتیکی را بهتر کنیم.

خبرگزاری میزان - اوسمار ویرا، مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با مس کرمان از هفته یازدهم لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*همه بازی ها در لیگ حرفه ای ایران سخت است و باید از موقعیت ها استفاده کرده و از تمام راه‌ها استفاده کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

*درمورد اینکه برخی اعتقاد دارند اگر پرسپولیس از دو مهاجم استفاده کند بهتر نتیجه می‌گیرد باید بگویم که چند آپشن برای مقابله با مس کرمان در نظر گرفته‌ایم که در تمرین امروز درباره شکل بازی فردا تصمیم گیری خواهیم کرد.

*دیاباته تقریبا آماده شده است و در بازی قبلی هم بازی کرد اما اینگونه نیست که با یک یا دو مهاجم بازی کنیم. تمام نفراتی که در بخش هجومی حضور دارند مهاجم ما هستند و تفکرات ما را پیاده می‌کنند.

*تعطیلات لیگ برتر فرصت مناسبی است که بخواهیم شرایط بدنی و تاکتیکی را بهتر کنیم و قطعا از این فرصت برای بهبود شرایط فنی و بدنی استفاده خواهیم کرد.

*در پاسخ به سوال قبلی هم گفتم بازی آسانی در لیگ نداریم‌. مس کرمان هم تیم خوبی است. بازی‌های اخیر این تیم را آنالیز کرده و می‌دانیم دو گوش خوب دارند. می‌دانم خیلی خوب بازی‌سازی می کنند.  سعی داریم نسبت به دیدارهای قبلی بهتر باشیم و با ارائه یک بازی بهتر نتیجه بگیریم.

*شرایط مختلفی برای ساختن یک تیم و شرایط خوب است که یکی از آنها داشتن امکانات مناسب مثل زمین تمرین خوب است. باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس  و البته تمام تیم‌های لیگ باید دو زمین تمرین خوب داشته باشند تا شرایط خود را بهبود ببخشند و بتوانند در بازی‌های لیگ شرکت کنند.

*فکر می‌کنم لیگ ایران کیفیت مناسبی دارد اما شرایط تیم‌ها و بازیکنان می‌تواند بهتر شود اما خود من از کیفیت لیگ ایران راضی هستم.

*داور بخشی از بازی است‌. داوری‌ها برخی مواقع خوب است و برخی مواقع نیست. برخی به سود و برخی مواقع به ضرر ما سوت می زنند. در همه جا حتی برزیل هم اینگونه است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *