تمام اعضای تیم فوتبال فولاد جریمه شدند

۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳:۵۷
کد خبر: ۴۴۸۲۴۰۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان بابت شکست مقابل نساجی جریمه شدند.

خبرگزاری میزان - حمیدرضا رجبی در نشست خبری پس از دیدار فولاد خوزستان مقابل نساجی در هفته دهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*قبل از بازی پیش‌بینی کرده بودیم که تیم حریف چطور بازی می‌کند و نکات تاکتیکی را در تمرینات کار کرده بودیم و می‌دانستیم که تیم حریف روی ضربات ایستگاهی و پنالتی گرفتن تبحر زیادی دارد چون کریم اسلامی یکی از فورواردهایی است که در پنالتی گرفتن تخصص دارد.

*این مسائل را در تمرینات گوشزد کرده بودیم و در بحث تاکتیکی، روی تیم‌مان کار کرده بودیم اما متاسفانه روی اشتباه فردی و عدم تمرکز ضربه خوردیم و به حریف پنالتی داریم؛ علی‌رغم اینکه بازی تحت کنترل ما بود، آنها به گل اول رسیدند. در ادامه ما فشار آوردیم و توانستیم به گل برسیم؛ نیمه دوم با برتری کامل تیم فولاد بود و توپ و میدان در اختیار ما بود و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم و گردش توپ و مالکیت خوبی داشتیم و تیم حریف فشرده بازی می‌کرد اما دوباره روی یک بحث تاکتیکی اشتباه داشتیم، با یک ارسال از کنار و برتری عددی تیم حریف به گل رسید.

*در ادامه هم ما فشار آوردیم اما نساجی، تیمش را پنج دفاعه کرد و فشرده‌تر بازی کرد و اجازه نداد ما به گل برسیم. به تیم نساجی تبریک می‌گوییم.

*با توجه به اینکه آقا جواد [نکونام] روی مسائل فنی و تاکتیکی تاکید کرده بودند، ما از باشگاه درخواست کردیم که تمام اعضای تیم را جریمه کنند چون اهداف تاکتیکی ما را به خاطر عدم تمرکز انجام ندادند. توقع ما این بود که با تمام تمرکز در این بازی ظاهر بشوند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. فکر می‌کنم باید دنبال نقاط ضعف خودمان بگردیم و آن را پوشش بدهیم؛ به هر حال تا نیم فصل باید این نقاط ضعف را ترمیم کنیم و اگر بازیکنی به کیفیت مدنظر ما نرسید، باید جدا شود تا بتوانیم نفراتی که می‌توانند به تیم ما کمک کنند، اضافه کنیم. باز هم به تیم خوب نساجی تبریک می‌گویم؛ آنها با توجه به بضاعت‌شان فوتبال قابل قبولی ارائه دادند. بازی جان‌داری بود که با برتری حریف به پایان رسید.

*فکر می‌کنم داور باید در دقیقه ۶۰ بازی، صابر حردانی را به دلیل خطا روی علی قربانی با کارت زرد دوم جریمه و اخراج می‌کرد. تیم حریف باید ۳۰ دقیقه ده نفره بازی می‌کرد اما متاسفانه داور خیلی راحت از این صحنه گذشت و ادامه داد و با بی‌مهری این بازیکن را اخراج نکرد. شاید تیم حریف هم نقطه نظراتی داشته باشد اما در فوتبال روز دنیا خیلی از برخوردها را خطا نمی‌گیرند ولی آقای کمیل قاسمی به راحتی خطا می‌گرفت و اجازه نمی‌داد بازی انجام شود. در مجموع به جز صحنه‌ای که صابر حردانی باید اخراج می‌شد ما روی صحنه‌ای اعتراض نداریم و پنالتی را هم قبول می‌کنیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha