برگزاری نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا با حضور صالحی امیری

11:33 - 12 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۳۰۰۳
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا با حضور سیدرضا صالحی امیری، عضو هیات اجرایی شورای المپیک آسیا برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در نشست امروز هیات اجرایی OCA تقویم برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو۲۰۲۲ در سال آینده، بازی‌های آسیایی ۲۰۲۶ آیچی-ناگویا و بازی‌های داخل سالن آسیا در تایلند مورد تایید اعضا هیات اجرایی قرارگرفت.

از دیگر موضوعات مهم مصوب توسط هیات اجرایی، تایید و ارائه گزارش برگزاری بازی‌های زمستانی آسیا در سال ۲۰۲۹ توسط عربستان و نیز بازی‌های آسیایی ۲۰۳۰ در دوحه و ۲۰۳۴ در ریاض بود.

همچنین، در ادامه نشست دو ساعته هیات اجرایی، گزارشات کمیسیون های تخصصی OCA جهت ارائه به مجمع عمومی مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

گفتنی است، سیدرضا صالحی امیری در حاشیه این نشست با برخی از اعضا هیات اجرایی OCA دیدار و گفتگو کرد.

در حاشیه سفر رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان به کامبوج جهت حضور در مجمع عمومی شورای المپیک آسیا، محمود خسروی‌وفا با جروم پویوی، مدیر پروژه‌ها و روابط کمیته‌های ملی المپیک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار جروم پویوی ضمن تبریک انتخاب محمود خسروی وفا به عنوان رییس کمیته ملی کشورمان بر حفظ تعاملات و ارتباطات مطلوب فی مابین IOC و کمیته ملی المپیک ایران تاکید کرد.

وی همچنین تاکید کرد IOC همچنان در حمایت از ورزش ایران به تشریک مساعی ادامه خواهد داد.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان نیز با تقدیر از خدمات ارزشمند توماس باخ در ورزش جهان و حفظ روابط متقابل، خواستار حمایت بیش از پیش IOC از ورزش ایران شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *