اورسجی: تعویق انتخابات کمیته ملی المپیک به سود ورزش کشور نیست

13:21 - 01 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۱۹۲۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رییس فدراسیون کبدی گفت: رویدادهای مهمی مانند بازی‌های آسیایی، بازی‌های ساحلی و داخل سالن آسیا را پیش‌رو داریم و قطعا تعویق انتخابات خلل جدی در برنامه رشته‌های مختلف وارد خواهد کرد.

عباس اورسجی در گفت‌وگو با میزان، درباره حواشی اخیر درخصوص تعویق احتمالی انتخابات کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: به نطرم باید تحت هر شرایطی انتخابات کمیته ملی المپیک در تاریخ ششم شهریور ماه برگزار شود تا فدراسیونها و جامعه ورزش از این سرگردانی بیرون بیایند. قطعا تعویق انتخابات کمیته به هیچ عنوان به سود ورزش کشور نیست.

رییس فدراسیون کبدی خاطرنشان کرد: برنامه خیلی از فدراسیون‌ها منوط به برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک و مشخص شدن رییس آینده است. در سال پیش رو رویدادهای مهمی مانند بازی‌های آسیایی، بازی‌های ساحلی و داخل سالن آسیا را داریم و قطعا تعویق در برگزاری انتخابات خلل جدی در برنامه رشته‌های مختلف وارد خواهد کرد.

اورسجی در پایان گفت: امیدوارم وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک دست به دست هم دهند تا انتخابات کمیته در موعد مقرر برگزار شود و ان‌شاالله اعضای مجمع اصلح‌ترین فرد را برای ریاست این کمیته تاثیرگذار در ورزش کشور انتخاب کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *